Civelek Sendikaları ağırladı

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Tüm Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği TÜKSİAD , Büro Memur Sendikası ve Savunma Sanayi Sendikası’nı ağırladı
22 Ekim 2014, Çarşamba - 15:14

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Tüm Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği TÜKSİAD  Genel Başkanı Gültekin Şenel’in Gebze Kent Konseyi Başkanlığına Seçilmesinin ardından Göreve Gelen Başkan yardımcısı Nurettin Aslantürk ve yönetimini ağırladı. Başkan ve Yönetimin Ziyaretinden Memnuniyet duyduğunu ifade eden Civelek, başkan ve  yönetimin Gebze ve Tüm Kocaeli’ne hayırlılar getirmesini ayrıca, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandıklarını belirtti. 

 

BAKAN’A İLETECEK

Savunma Sanayi Sendikası Ziyaretinde İse Sendika yöneticileri İl Başkanı Mahmut Civelek’e taleplerini ileterek, destek beklediklerini ifade etti. Civelek ise Türk Silahları Kuvvetleri Çalışanlarımızın hakları hakkında görüşmeler yaptıklarını belirterek, Pazar günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in kente geleceğini ve talepleri kendilerine ileteceklerini dile getirerek, faydalı olacak kararların çıkacağına inandıklarını,söyledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki