Civelek’in hac sözleri büyük bir talihsizlik

20 Ocak 2015, Salı - 15:50

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in “bizden önce hacca gitmek yasaktı” sözlerini değerlendiren DP İzmit İlçe Başkanı Mustafa Nazlıgül, 1947 yılından bugüne kadar isteyenin hacca gittiğini Mahmut Civelek’in sözlerinin büyük bir talihsizlik olduğunu söyledi

Demokrat Parti (DP) İzmit İlçe Teşkilatı’nın haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde ilçe başkanı Mustafa Nazlıgül, kent gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 11 Ocak’ta yapılan il kongresinde yeniden başkan seçilen Cem Serhat Dayanç ve yönetimini kutlayan Mustafa Nazlıgül, Demokrat Partisi Kocaeli teşkilatlarının birlik ve beraberlik içinde mücadele edeceğini söyledi. Başkan Nazlıgül, CHP il başkanlığına atanan Cihat Altınyuva’ya da başarılar dileyerek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

CİVELEK’İN SÖZLERİ TALİHSİZ

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in danışma meclisi toplanışında söylediği, “Bizden önce hacca gitmek yasaktı” sözleriyle ilgili konuşan Nazlıgül, “Daha önce biz iktidardan gidersek başörtümüz elimizden gider söyleminden sonra hacca gitmenin yasak olduğunu AKP’nin iktidarından sonra bu yasakları kaldırdığını anlatmasını çok büyük bir talihsizlik olarak yorumluyorum. Bu ülkede 1947 yılından bugüne dileyen herkes hac vazifesini yerine getirmektedir” diye konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki