ÇÖZÜM SÜRECİNDE ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK

22 Mayıs 2015, Cuma - 22:26

Çözüm sürecinde elimizi taşın altına koyduk!

Ak Parti Kocaeli İl yöneticisi İdris Demir, Çayırova’nın  yetiştirdiği ilk ilk yöneticilerinden biri. Bölgenin etkili İsmi İdris Demir, çözüm sürecini ajanstakip zirvedekiler dergisine değerlendirdi

1969’da Kars’ta dünyaya gelen Demir, 1988 yılından beri Çayırova’da yaşıyor. Evli ve iki çocuk babası olan İdris Demir, küçük yaşlarda babasının yayında başladığı ticareti 25 yıldır sürdürüyor. İnşaat, taahhüt, gıda, tarım, besicilik ve et entegresi alanlarında Demiray Grubu ayakta tutmayı başarmış.

1993 yılından buyana aktif siyaset yapan İl yöneticisi Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yolunda bir görev almış. 93 yılında girdiği siyasete Refah Partisi Bahçelievler İlçe teşkilatında aldığı görevle başlamış. Çayırova’ya yerleştikten sonrada Şekerpınar Kurucu Belediye Başkan Yardımcılığı, Başkan Vekilliği, Komisyon Başkanlığı ve Marmara Belediyeler Birliği Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiş.

Ak Partimizin "ÇÖZÜM SÜRECİ"ni başlatması ile de 'bu ülkede artık kardeş kavgasına son verilmesinin ve akan kanın durdurulmasının zamanı geldi diyerek' tüm eş, dost ve yakın çevremle Ak Parti'ye resmi kaydını yaptıran İdris Demir, birlik ve beraberliğimiz her geçen gün büyüyecek..

Demir ve Çözüm Süreci

Demir; “AK Parti kurulduğu günden buyana çok önemli projelerin altına imzasını atmıştır. Bunlardan biride çözüm sürecinin hayata geçmesidir.”
“Türkiye’nin geleceği için çok önemli 2023, 2053 ve 2071 yılları planlanmış çalışmalarımız var. Bunlardan biride Çözüm ve demokratikleşme süreci. Bu süreci destekleyen herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Türkiye bölünmez bir bütündür. Kararlılıkla çıktığımız bu yolda inşallah Muaffak oluruz.”

Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız müsterih olsun. Davamızdan, bu hedeflerden bizi alı koyamayacak ve Allah’ın izni ile Çözüm sürecini gerçekleştireceğiz.
 

ANNELER AĞLAMASIN

“Anneler ağlamasın diye çıktığımız yolumuzda herkesin yüzünü güldürmek için kararlıyız. İnşallah İnsanlar Türkiye’nin her yerinde huzur ve güven içinde yaşayabilecekler. Rahat ticaretlerini yapabilecekler. İstedikleri bölgeye yatırımlar yapıp, istihdam sağlayacaklar. Kamuda çalışan, görev yapan insanlar, Doğu’da, Güneydoğu’da görev yapmaktan tedirgin olmayacaklar. Anneler, babalar çocuklarını askere korkmadan gönderecekler.”

TURİZM ve TİCARET MERKEZİ OLACAK

“Türkiye’nin her bölgesi gibi her anlamda turizm, sanayi, tarım, hayvancılık gibi bütün sektörlerin, bütün yatırımcıların cazibe merkezi haline gelecektir. Kin için, nefret için, bölücülük için harcanan zamanlar ve çabalar, üretim ve gelişmişlik için sarf edilecektir. Taş atan çocuklar yerine, üretken, okuyan, geleceğinden hiçbir korkusu olmayan, ülkesinde güvenle büyüyen ve gelişen çocuklar yetişecektir. Ve Türkiye’nin, tüm halkımızın istediği, birlik ve beraberlik, huzur içinde yaşama arzusu gerçekleşecektir.

İNANDIĞI GİBİ HUZUR İÇİNDE

Demokratikleşmede ki en önemli unsurlardan biride huzurlu bir ülke. Artık Türkiye'de vesayet yönetimi olmayacaktır. Halkın seçtiği insanlar halkı yönetecektir. Seçilmişler ve halk darbe korkusu içinde yaşamayacaktır. Herkes inandığı gibi huzur ve güven içinde yaşayacaktır.”
 


Çözüm sürecinde kendilerine pay çıkaranları utandıracağız. kargaşa ve kavga ortamından nemalananlar kaybedecek. Silah kaçakçıları, hayvan kaçakçıları, uyuşturucu kaçakçıları, sigara ve mazot kaçakçıları, insan kaçakçıları, ülkenin huzur ve güvenini bozanlar, güvensizlik ortamından faydalanarak gayrimeşru kazanımları ve söz sahibi olanların hepsi kaybedecektir.

Kaybedeceklerin kötü emellerini, karanlık planlarını boşa çıkarmak için bu sürece hiçbir siyasi hesap görmeden, şahsi hesap görmeden, ‘gerekirse gövdemi taşın altına koyarım’ diyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu tutarlı ve kararlı duruşuna biz de gövdemizle beraber, gerekirse başımızı da taşın altına koymaya, insanını ve ülkesini seven bir yurttaş olarak hazır olmamız gerektiğine inanıyorum. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nunda aynı istikrarı ile yola devam ettiğinin bilincindeyiz. Ülkemizin, birliği, dirliği ve geleceği için vicdanımızla hareket edip, AK Parti’mizi ve Sayın Başbakanımızı kayıtsız ve şartsız destekliyorum. Çünkü her şey geleceğimiz için.

"BİZ İNANIYORUZ, SİZDE İNANIN"

İnsanlar inandığı kişinin peşinden gider. Bu süreci Cumhurbaşkanımız Başlattı, Başbakanımız sürdürmekte, bizler liderlerimize inanıyoruz süreci ise canı yürekenten destekliyoruz. Elimden geldiği kadar destek verdim. Zaten AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar da oyumu vererek destekledim. Bundan sonra da partime bir kişi dahi olsa kazandırmak için elimden gelen maddi ve manevi her türlü desteği sürdüreceğim.

ÇAYIROVA ULUSALDA DA OLDU

Geçmiş yıllarda belediye başkan yardımcılığı ve meclis üyeliği yaptım. Gerçekten bölgemizde toplumu ve halkı ilgilendiren her konuya duyarlı davrandım. Hep çözümden ve sulhtan yana oldum. Medya mensupları, geçmiş yıllardan beri beni yakinen tanıdığından, şahsi menfaatlerim ve çıkarlarım için herhangi bir oluşum içerisinde olmayacağıma inandıkları ve güvendikleri için Türkiye kamuoyuna beni taşıdılar. Haberlerimizi milyonlar okudu. Tabi ki bu da ayrı bir mutluluktur. Kamuoyunun bize inanması, güvenmesi, ismimizin kayda değer alınmasından dolayı da gerek yerel basınımıza gerekse görsel ve yazılı ulusal basınımıza ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Doğru olmayan, haklı olmayan hiçbir konuyla, halkımın ve basının önüne çıkmadım, bundan sonra da çıkmayacağım. Bana inanan ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.

 

KAZANIYOR, KAZANDIRIYORUZ

1993’ten beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda da firmamız Demiray İnşaat, Demiray Et, Demiray Market olarak bölgemizde, İstanbul’da, Kars’ta ve Türkiye genelinde iş yapmaktadır. Demiray Metal ile demir, bakır ve metal sektöründe, Transporta ile nakliye ve taşımacılıkta ve LT Otomotiv şirketimiz ile de otomotiv sektöründe ticari faaliyetlerimiz yürütmekteyiz . Demiray Grup olarak direk ve dolaylı olarak yaklaşık 600 kişiye istihdam sağlıyoruz.

Demiray İnşaat ile inşaat sektöründe, Demiray Market ve Demiray Et Entegre ile besicilik alanında,..
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki