Cumhuriyet Mahallesi’nde seçim bürosu açıldı

YILMAZ, “ÖNCEKİ NE OLDUKİ, Bİ’DAHA OLSUN”
16 Mart 2014, Pazar - 16:16

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup Yılmaz, Cumhuriyet Mahallesi ‘nde seçim irtibat bürosu açtı.  CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar, Belediye Meclis üyesi adayları ve vatandaşların katıldığı toplantıda konuşan Yılmaz, kentsel dönüşüm adı altında TOKİ ve belediyelerin halka zulüm ettiğini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Sedat tatar ve CHP Kocaeli Milletvekili M. Hilal Kaplan’ın konuşmalarının ardından bir konuşma yapan  CHP adayı Yılmaz, Gebze’nin bir çok mahallesinde hem vatandaşı canından bezdiren, yuvasının yıkılacağı rüyaları gördüren 2-B, imar ve TOKİ kılıcı olduğuna dikkat çeken Yılmaz, bu konunun tüm adayların katılacağı bir ortamda tartışılmasını istedi.

Yılmaz, Gebze için gerek Büyükşehir Belediyesi gerekse Gebze Belediye’nin kentin ihtiyacı olan büyük projelerden hep kaçındıklarını, göz boyama işler yaptıklarını, kenti  ulaşım, imar, çevre, işsizlik, sosyal yaşamın ölülüğü gibi onlarca sorunla karşı karşıya bıraktıklarını anlattı.   Yılmaz, “şimdi de bi’daha diyorlar” önceki ne oldu ki bidaha ne olsun?”diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki