Darıca Belediyesi Eğitim Seminerleri Sürüyor

Darıca Belediyesi Eğitim Seminerleri Sürüyor
04 Nisan 2016, Pazartesi - 15:48

Eğitim seminerlerine bir yenisini ekleyen Darıca Belediyesi, kurum içi eğitim programı kapsamında Resmi Yazışma Kuralları ve Kurumsal İletişim konularında, alanlarında uzman eğiticilerle personelini eğitiyor.

 

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezinde yapılan seminer ilk olarak İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Sebahattin Karakaya tarafından Resmi Yazışma Kuralları konulu eğitimde, kurumlar tarafından sıkça yapılan hatalar ve yazışmaların nasıl olacağı hakkında olurken. Prof. Dr. Ş.Şule Erçetin’in Kurumsal İletişim konulu seminerde personelin kendi aralarında ve vatandaşla olan iletişimin nasıl kurulacağı anlatıldı.

HEDEF DAHA KALİTELİ HİZMET

Programa katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “Belediyeler halka bire bir dokunan onların dertlerini dinleyen sıkıntılarını çözen kurumlardır. Her gün gelişen büyüyen Türkiye’de vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bu eğitimleri önemsiyoruz. Darıca Belediyesi olarak kalifiye ve işini en iyi şekilde yapan bir ekiple çalışıyoruz.” diyen Karabacak katılan tüm personele teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki