Darıca G.B. Demokrasi Nöbetinde

Darıca G.B. Demokrasi Nöbetinde
25 Temmuz 2016, Pazartesi - 14:33

3.Lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde futbolcular, teknik heyet, yönetim ve taraftarlar, Darıca Cumhuriyet Meydanı’ndaki ‘demokrasi nöbetine’ katıldı. Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan sahneye çıkan Darıca GB futbolcular ve teknik heyetine Darıca halkı da büyük ilgi gösterdi.

Demokrasi nöbetinde konuşan Darıca GB Başkanı Mustafa Öztürk, “Darıca GB halkın takımıdır. Bizler darbelere karşıyız. Bu ülkede bir demokrasi sistemi var. Halk ne isterse o olur. Bizler Darıca GB ailesi olarak, milli iradenin yanındayız. Buraya gelen herkese ve özellikle Darıca GB sevdalılarına teşekkür ediyorum’’ dedi.

KARABACAK TEŞEKKÜR ETTİ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise burada yaptığı konuşmada, “Darıca GB futbolcularının, yöneticilerinin, teknik heyetin ve taraftarların burada olması bizi gururlandırdı. Bu ülke hepimizin. Darıca GB takımı da, Darıca’mızın bir markası. Bu marka, halkın takımıdır. Buraya gelen herkese ve Darıca GB ailesine, taraftarlara çok teşekkür ediyorum’’ dedi. Darıca GB’nin vefakar taraftar grubu Çınaraltı da futbolcuları yalnız bırakmayarak ‘darbeye karşıyız’ mesajı  verdi. Bu ülkedeki demokrasi sistemine sahip çıktıklarını ifade eden Darıca GB Taraftarlar Derneği Başkanı Hasan Zengin ise, ‘’Biz Darıca GB’li taraftarlar olarak demokrasinin yanındayız. Buraya gelen Darıca GB’li futbolcularımız, teknik heyetimiz ve başkanlarımızla beraber bir aileyiz. Buraya gelen tüm Darıca GB sevdalılarına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki