Darıca GB. para cezası verildi

28 Eylül 2015, Pazartesi - 12:44

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun aldığı kararlar doğrultusunda 3. Lig 2. Grupta mücadele eden temsilcimiz Darıca G.B ceza yağdı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun açıklaması doğrultusunda Darıca Gençler Birliği 5200 TL para cezası ve futbolcusu İbrahim Yılmaz bir maç ve Uğur Daşdemir iki maç ceza alan isimler oldu.

 

UĞUR VE İBRAHİM CEZA ALDI

Darıca Gençlerbirliği’nin sahasında konuk ettiği Körfez İskenderunspor Spor Toto 3. Lig 3. Grup müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 2.200.-TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Darıca Gençlerbirliği’nden İbrahim Yılmaz’ın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 resmi müsabakadan men ve 1.500TL para cezası ile cezalandırılmasına, cezanın ertelenmesi talebinin reddine, aynı müsabakada Darıca Gençlerbirliği’nden Uğur Daşdemir’in, rakip takım sporcusuna yönelik hakareti nedeniyle takdiren iki resmi müsabakadan men ve 1.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, cezanın ertelenmesi talebinin reddine oy birliği ile karar verildiği açıklandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki