Darıca Geleceğin Yıldızlarını seçiyor!

Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Darıca Sporun Yıldızlarını Seçiyor (DASYİS) organizasyonunun seçmeleri ve ödül töreni 21 Mayıs 2015 saat 12:00’da Darıca Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yapılacak.
22 Mayıs 2015, Cuma - 10:20

BU PROJEYE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

20m Sprint - Durarak Uzun Atlama - Yüksek Sıçrama - Top Fırlatma branşlarında ilçede faaliyetlerini sürdüren eğitim kurumlarıdan Beden Eğitimi öğretmenlerinin seçtiği öğrenciler geleceğin yıldız sporcuları olmak için yarışacak.Toplamda 900 öğrencinin katılımının beklendiği seçmelerde öğrencilerin geleceğin yıldız sporcuları olabilmek için ter dökecekler.

Seçmelerle ilgili bilgilendirmede bulunan Darıca Belediye Başkanı Şükrü  Karabacak ,Darıca Sporun Yıldızlarını Seçiyor (DASYIS) Projesinin üzerinde önemle durdukları bir proje olduğunun altını çizerken,final müsabakalarına gelinceye dek seçmelere tabi tutulan öğrencilerin geleceğin yıldız adayları olduğunu ifade etti.Başkan Karabacak “Her yıl ilçemizde eğitim gören öğrencilerimiz arasından seçtiğimiz ve meyvelerini almaya başladığımız DASYİS Projesi , ülke sporu açısından büyük önem arz etmektedir. Uzun soluklu bu projede ekibimizle birlikte ülke sporuna katkı sunmak için çalışıyoruz. Bu süreçte bizlere destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.Tüm halkımızı gençlerimizin heyecanlarına ortak olma adına yarışmalara davet ediyorum.” diyerek  finallerde yarışacak öğrencilere başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki