Darıca Gümüşhaneliler kahvaltı da buluştu

Darıca Gümüşhane İli Torul Kürtün İlçeleri Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinin, ilk kahvaltılı toplantısı dün sabah yapıldı. 13 Nisan 2014 pazar günü saat 09- 11 arası Gümüşhane İli Torul Kürtün İlçeleri Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinde coşkulu bir kalabalıkla kahvaltıda bir araya geldiler.
13 Nisan 2014, Pazar - 13:34

Davetliler arasında birçok protokol üyesi vardı. MHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Kurtarıcılar Federasyonu Başkanı İsmail Tozlu, Erkoop Başkanı Ahmet Bayraktar, 1 Dönem Şekerpınar Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Yılmaz Tefil ve yönetim kurulu üyeleri davetliler arasında idi.  

Dernek Başkanı Adem Bayraktar, Kürtün İlçeleri Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği köyünde birlik ve beraberliği sağlamak geçmiş nesillerle gelecek nesillere köprü olmak, İstanbul gibi büyük şehirlerde kaybolmamak, GÜMÜŞHANELİ olmanın gururunu yaşamak böyle etkinliklerle bir araya gelerek daha çok tanışıp sevmek saymak, bağları güçlendirmek ,iyi kötü günde yardımcı olmak için derneklerin varlığını sürdürmesi gerektiğini belirten konuşma yaptı. Bunun yanı sıra tüm, Darıca bölgemizde yeni kurulan, Gümüşhaneliler derneğimize hemşerilerimizin  üye olmasını istiyoruz dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki