DARICA HER ALANDA ÇALIŞIYOR

06 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:52

 

 

 

Darıca Belediyesi yaz aylarıyla birlikte ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt ,yama,parke taşı döşeme ve altyapı düzenleme çalışmalarına hız verdi.

 

Şehrin değişik mahallelerinde süren çalışmalar sonucu Darıca adeta şantiye alanına döndü. Çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdüğünü ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri  ilçe genelinde yaz aylarıyla birlikte Bağlarbaşı,Nenehatun,Sırasöğütler,Cami,Piri Reis ve Bayramoğlu Mahalleleri başta olmak üzere değişik noktalarda 68 000 m 2  asfalt çalışması yapıldığını ifade ettiler.

 

            HER ALANDA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

 

Zaman zaman çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Karabacak, Darıca Belediyesi olarak her alanda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek , “bu yıl sekizincisini düzenlediğimiz ve her akşam binlerce insanın katıldığı Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nın yanısıra ,inşaası bitme aşamasına gelen Kültür Merkezimiz ,çok amaçlı semt sahaları ve oyun grupları, sahilde tamamlanan ve yakında açılışını yapacağımız  cafeteryalarla birlikte, değişik mahallelerde devam eden asfalt ,yama,parke taşı döşeme ve altyapı düzenleme çalışmalarıyla şehrimizi yeniden imar ediyoruz..” diyerek ilçede devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki