DARICA SAADET' ten TEŞEKKÜR KAHVALTISI

Saadet Partisi İlçe Karargâhı geçtiğimiz hafta sonu Darıca sahilde Huzur Aile Çay Bahçesinde kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya İlçe Başkanı Şemsettin Akyüz, Başkan Adayı Yener Dursun, İlçe Karargâh Başkanı Faruk Yavuz, Meclis Üyesi Adayları, Hanım Kolları, Gençlik Kolları ve partili üyeleri katılım sağladılar.
21 Nisan 2014, Pazartesi - 18:58

 

                Program başında İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Yener Dursun birer konuşma yaparak katılım sağlayan herkese şükranlarını sundular. Yener Dursun şöyle konuştu, "Geçtiğimiz ay yapılan seçim çalışmalarında, olumsuz şartlara rağmen gecenizi gündüzünüze katarak bir menfaat beklentisi olmadan sadece Allah Rızası için gayret sarf ettiniz. Allah hepinizden razı olsun." dedi.

Kahvaltı Programı çerçevesinde gerçekleşen bu buluşmada son konuşmayı yapan İlçe Karargâh Başkanı Faruk Yavuz, "30 Mart seçimlerinden sonraki süreçte dimdik ayakta durarak teşkilatçılık anlamda sağlam yapısıyla tek örnek olan Milli Görüşün Partisi Saadet Partimiz mahalle teşkilatlarıyla birlikte çalışmalarına devam edecektir." dedi. Seçim sürecinde gayret ve çalışmalarından ötürü ve ayrıca programa katılım sağlamalarından dolayı da herkese teşekkürlerini iletti.

Program daha sonra çay sohbetiyle devam etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki