DARICA'DA TÜNEL AÇILIYOR

Darıca’da Yüksek Hızlı Tren güzergahını aşmak için demiryolu altına yapılan tünel Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da katılacağı törenle hizmete giriyor.
09 Temmuz 2014, Çarşamba - 20:31

 

 

Okul Caddesi ve Topçular Caddesi’ni birbirinden ayıran demiryolu yapılan tünelle birbirine bağlanırken tünel sayesinde İstasyon Caddesi’nin trafiği de bir hayli rahatlayacak.


KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

 

10 Temmuz 2014 saat 19:30 da yapılacak törenle bölge halkının hizmetine girecek olan tünel için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür eden Başkan Karabacak, ”büyükşehir belediyemizle birlikte hayata geçirdiğimiz önemli projelerden birisi olan bu projeyle birlikte Darıca’ya giriş çıkış noktalarını da artırmış olacağız.Battı çıktı şeklinde yapılan tünel, gidiş geliş şeklinde tasarlandı. Okul Caddesi ve Topçular Caddesi’ni birbirine bağlayan tünelin genişliği 7 metre,yol genişliği ise 4 metre olan proje trafik anlamında ilçemiz adına büyük önem arz ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun da katılacağı açılış törenine tüm halkımız davetlidir.” diyerek  tüm bölge halkını açılışa davet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki