Darıca’dan Ev sahipliği

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Projesi kapsamında Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi’nin misafiri olan 50 kişilik Avrupa Birliği üyesi ülkelerin öğretmen ve öğrencileri Darıca’da ağırlanıyor.
25 Haziran 2014, Çarşamba - 15:00

Almanya,Polonya,Slovenya,Hırvatistan,Çek Cumhuriyeti ve Slovekya olmak üzere 6 ülkenin katıldığı program kapsamında kapsamında Darıca’ya gelen yabancı misafirler,Darıca Belediyesini ziyaret ettiler.Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette konukları Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan,Darıca Belediye Başkan V.Hülya Kodek,Darıca Belediye Başkan Yrd.Metin Söylemez ve Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz karşıladı.

 MUTLULUK DUYUYORUZ

Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan yabancı öğrenci kafilesine yaptığı kısa selamlama konuşmasında,”Bu tür ziyaretlerin ülkeler arası dostluğa katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ülkemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Misafirperver bir toplum olarak sizleri en iyi şekilde ağırlamaya gayret edeceğiz” derken söz alan yabancı konuklarda Türkiye’de olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, tüm yetkililere teşekkür ettiler. Programın ardından Darıca Belediyesi tarafından konuklara çeşitli hediyeler verildi. 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki