Darıca'nın gururu: Birol Güven!

Çok izlenen dizilerin senaristi ve yapımcısı Darıca'lı Birol Güven, yayın hayatına Tv 8’de başlayan ‘Hom Ofis'' dizisini Darıca’da çekiyor.
22 Kasım 2014, Cumartesi - 21:54

Çok izlenen dizilerin senaristi ve yapımcısı Darıca'lı Birol Güven,  yayın hayatına Tv 8’de başlayan ‘Hom Ofis'' dizisini Darıca’da çekiyor.
 
Her geçen gün yeni bir diziyi izlemeye alışık olduğumuz bu günlerde, TV8'den bir dizinin daha yayına başlayacağı bilgisi ulaştı. TV8'i satın alarak ayağa kaldırmaya çalışan Acun Ilıcalı, bir çok yeni programı ve yarışmaları izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.
 
Yeni sezonda hayal kırıklığı yaratan bir çok diziden sonra artık kanallar dizi yapımcılarına ve kadrolarına büyük özen gösteriyor.
TV8 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Hom Ofis dizisi, komedi tadında bir dizi olacak ve izleyenleri kahkahalara boğarken, aynı zamanda hoş vakit geçirmelerini sağlayacak. Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise Emre Kavuk.
 
Hom Ofis dizisinin konusu kısaca şöyle; 
 
Evde çalışmayı isteyen ve hayatlarına bu şekilde yön veren bir ailenin komik öyküsü anlatılacak. Evde çalışmanın ve ev şartlarının Türk aile yapısına pek de uygun olmadığını gösterecek olan dizi, sıcak bir komedi dizisi olacak.
Kalabalık bir ailesi olan Hamdi, evden ayrılıp işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden geldiğince dışarda vakit geçirmek isteyen Hamdi, çalıştığı iş yerinin artık herkes evde çalışacak şeklinde bir karar alması üzerine evde çalışmaya başlayacak ve bu komik olayların arka arkaya gelmesine sebep olacaktır.
 
Hom Ofisi Dizisi Oyuncuları;
 
Cengiz Bozkurt
Devrim Yakut
Emin Gümüşkaya
Anı İpekkaya
Samet Göksu
Ozan Uygun
Çağlar Bade Türe
Zeynep Sevi Yılmaz
Mesut Can Tomay
 
Haber: Enes Tozlu

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki