DEĞİŞİME HAZIR OLUN

DEĞİŞİME HAZIR OLUN
22 Şubat 2016, Pazartesi - 22:57

Çayırova AK Partiden Coşkulu Danışma

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 40.Danışma Meclisi Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıda Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, Kent Park ve Kültür Merkeziyle ilgili değişime hazır olun diyerek müjdeli haberler verdi.

 

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 40.Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısında buluştu. Çayırova’da gerçekleşen buluşmada Kocaeli AK Parti milletvekili Cemil Yaman’da katıldı. Büyük bir coşku ile gerçekleşen buluşmada güzel kareler yaşandı. İlçe Teşkilat binasından yapılan toplantıda Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Katılımın yoğun olduğu AK Parti Çayırova ailesi tam kadro yerlerini aldı, toplantıda partililer arasında ki birlik ve beraberlik mesajları dikkati çekti.

 

Çayırova AK Kadrolar Danışmada Yerlerini Aldı

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 40.Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısında buluştu. Çayırovada gerçekleşen buluşmada Kocaeli AK Parti milletvekili Cemil Yaman, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci,AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, partililer gerçekleşen buluşmada yerlerini aldılar.

 

Zafer Kılıç, 80’li Yıllar Geride Kaldı Hedef 2023

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç açılış konuşmasında, AK kadro ailesine partililere teşekkür ederek, seçim varmış gibi her zaman sahada olduklarını söyledi. 80’li yıllar geride kaldı hedefimiz 2023 diyerek ülkemizin birliğini kimsenin bozmaya gücü yetmez diyerek hepimiz kardeşiz dedi. Teşkilat mensuplarının vatandaşlardan kopmamasını isteyen Zafer Kılıç’ın ardından Gençlik kolları başkanı İbrahim Güler ve Kadın Kolları Başkanı Banu Çürüksulu Demir faaliyetlerle ilgili bilgi verip teşekkür konuşması yaptılar. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ise konuşmasında ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Demirci, Değişime Hazır Olun

Başkan Demirci, yine 2016 yılında Çayırova ilköğretim Okulu’nun de yıkılarak yerine Kültür Merkezi inşaatı yapılacağını müjdeledi.Çayırova Kent Park’ın çalışmalarının başlayacağını ayrıca nikah salonları, semt konakları yeşil alanları alışveriş merkezleri, sinema salonları ile Çayırovalıların ailesi ile gezeceği mega bir proje ile halkımıza kazandıracağız dedi. Verdiğimiz sözlerin her zaman arkasında olacağım diyerek biz büyük bir aileyiz birlikten her zaman güç doğar diyerek ilçe başkanım Zafer Kılıç’a her zaman yanında olduğunu belirterek birlikte Çayırovanın değişimine imza atacaklarını belirterek sözlerini noktaladı.

BAŞKAN YARDIMCILARI PROJELERİ ANLATTILAR

Öncelikle toplantıya katılan teşkilat mensuplarına teşekkür dileklerini konuşmasına başlayan Başkan yardımcıları Keskin ve Çelik, Çayırova için yapılacak hizmetleri slayt eşliğinde partiler ile sunum yaparak paylaştılar.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki