“Deli gibi çalışmak ruhumuzda var”

05 Kasım 2015, Perşembe - 15:31

1 Kasım seçimlerinde Kocaeli’de kazanılan zaferde büyük pay sahibi olan AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman; yönetimine, Kocaeli halkına ve gençlik teşkilatlarına teşekkür etti.

Seçimden hemen sonra ilk yürütme kurulu ve yönetim kurulu toplantısı yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, ‘’Milli İrade yeniden İstikrar dedi ve AK Partiye tek başına iktidar görevini vermiş oldu. Vatandaşlarımız hür iradeleriyle barışı ve kardeşliği seçti. Vatandaşlarımız eski Türkiye'nin zihniyetini terörü, istikrarsızlığı sandığa gömerek ‘tek başına, iş başına’dedi. Sevdamız Türkiye kazandı’’ açıklamasında bulundu.Seçimden sonra rehavete kapılmadan çalışmalarına devam edeceklerini, Türkiye genelinde ses getirecek projeler yapacaklarını dile getiren Kahraman; ‘’ Deli gibi çalışmak ruhumuzda var. 1 Kasım'dan itibaren ilk günkü aşkla Haydi Bismillah diyoruz, iş başına diyoruz. Biz AK Kadrolar olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de demokrasiden, adaletten, şefkatten, hukuktan bir adım geriye gitmeyeceğiz. Türkiye büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.  Görevimizin bilincinde olacağız ve güçlü Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam inşallah’’ dedi.

HAYIRLI OLSUN

İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman sözlerini şöyle tamamladı:  ‘AK Parti gönüllüsü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımızın her kademelerinde görev yapan saygı değer büyüklerimize ayrıca teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Vatanımıza, Milletimize, tüm Dünyaya ve bütün Müslüman alemine hayırlı olmasını diliyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin.’’ Gençlik Kolları toplantısına katılan Milletvekilleri Zeki Aygün, Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı gençlere teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki