Demirci, AK Kadınları Ağırladı

26 Şubat 2015, Perşembe - 14:10

 

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, göreve yeni seçilen AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Hacer Banu Çürüksulu Demir ve yönetimini makamında ağırladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette başkan Demirci ve Çürüksulu Demir 7 Haziran’da yapılacak genel seçimleri değerlendirdiler.

Gerçekleştirilen kongre ile birlikte yönetimini oluşturan AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Hacer Banu Çürüksulu Demir, yönetimi eşliğinde gerçekleştirdiği ziyarette çalışmalarını anlattı. Öncelikle Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini ileten başkan Demir, gerçekleşen kongrenin ardından yürütme kurulunu en kısa zamanda oluşturduklarını ve durmaksızın çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Teşkilat programları çerçevesinde bir dizi etkinliğe imza attıklarının altını çizen Çürüksulu Demir, ev ziyaretleri ile Çayırova’lı bayanlarla bir araya geldiklerini kaydetti. 7 Haziran seçimlerinin önemini her fırsatta halka anlattıklarını ifade eden Demir, ziyaretlerine aralıksız olarak devam edeceklerini dile getirdi.

Demirci, “Türkiye’nin 13 Yıllık Kazanımlarının Devamına İhtiyaç Var”

Kadınların siyasette aktif rol almasının çok önemli bir adım olduğunu hatırlatan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, öncelikle Av. Hacer Banu Çürüksulu Demir ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getiren başkan Demirci, Türkiye’de başarının, istikrarın ve güven ortamının devam etmesi için çok önemli bir seçime girdiklerini ifade etti.

7 Haziran’da sandıklardan çıkacak sonucun Türkiye’de istikrarın devam edeceği ve sivil anayasanın oluşacağı bir sonuç olması adına çok çalışmak gerektiğini ifade eden Demirci, istikrarın sürmesi adına yerel yönetimler olarak ta üzerlerine düşen görevleri fazlası ile yapacaklarını belirtti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki