Demirci, Annelerimiz Yaşamımızın Her Anında Var Olacaktır

09 Mayıs 2015, Cumartesi - 16:13

 

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Demirci, mesajında, dünya var olduğundan bu yana karşılığı beklenmeden en temel ve sonsuz sevginin, şefkatin, özverinin, sabrın, mücadelenin ve hoşgörünün annelerden geldiğini belirtti.

Annelerin, ailenin ve toplumun temeli olduğunu vurgulayan Demirci, “Geleceğimizin de teminatı olan, birlik ve beraberliğimizin en büyük güvencesi annelerimizin hakkını ödemek mümkün değildir. Dünyanın en kutsal görevlerinden birini yerine getiren eli öpülesi annelerimiz cennetle müjdelenmiştir” ifadesini kullandı.

Başkan Demirci, varlıklarıyla hayata anlam katan annelerin ilk öğretmen ve hayat boyu yol gösterici olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: “Annelerimize emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük mutluluktur. Annelerimizi sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere, bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum”.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki