DEMİRCİ, BİRLİKTE GÜÇLÜ ÇAYIROVA OLACAĞIZ.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Aday Adayı şevki Demirci önceki gün AK Parti Akse mahallesi başkanı ve daha sonra sırasıyla öteki mahalle başkanları ile bir araya geldi.
07 Kasım 2013, Perşembe - 18:02

Çalışmalarına aralıksız olarak devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Aday Adayı Şevki Demirci, önceki gün akse mahalle başkanıyla bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Daha sonra esnaf ve halk ziyaretlerine devam eden Demirci;

 

BAŞARININ MİMARI TEŞKİLATLARDIR

Demirci, uzun yıllardan beri siyasetin içerisinde olduğunu ve teşkilatçılığı iyi bildiğini belirterek, "Teşkilatlar başarıların mimarlarıdır. Teşkilatsız başarı olmaz bizlerde bir başarı ve güzel bir Çayırova istiyorsak bunu teşkilatlarımızla birlikte yapacağız. Teşkilatlarımızın her kademesindeki vatandaşımız bizim temsilcimizdir. Her mahallenin belediye başkanıdır. Görev verildiği takdirde her hafta bir teşkilatımızın toplantısına katılacağım. Meclis üyelerimizde dönüşümlü olarak her hafta mahalle teşkilatlarımızın toplantılarına katılacak ve onları birebir dinleyecektir."dedi.

DESTEK İSTEDİ

Ülkenin refah düzeyinin her geçen gün arttığını belirten Demirci, "Başbakanımız çok güçlü bir lider, Ülkemizin 12 yıl önceki halini hepimiz biliyoruz. Ülkemizin, Kocaeli'nin ve Çayırovamızın çağdaş ve yaşanılabilir bir kent olabilmesi için bizlerin başbakanımıza daha çok güç vermemiz ve ona yakışır bir yönetim sergilememiz gerekiyor. Aynı Başbakanımız gibi halkın içerisinden kopmadan teşkilatlarımız ve halkımızla daha güzel ve yaşanılabilir Çayırova için, daha güçlü bir Türkiye için birlik olacağız ve çalışacağız. Ben bu düşünceler ile yola çıktım. Bu süreçte bana verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

ÇAYIROVALI
08 Kasım 2013, Cuma, 17:53
İLÇE YÖNETİÇİLERİ İLE BİRLİKTE GEZİYOR..
haber yazılımı: buki