Demirci, “Çocuklarımıza Sevgi Aşılıyoruz”

20 Ocak 2016, Çarşamba - 13:35

Çayırova Belediyesi Güzeltepe Türkan Göktürk Bilgievi öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi makamında ziyaret etti. Eğitime ve kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten öğrenciler, aynı zamanda başkan Demirci’ye yazdıkları mektubu okudular.

Öncelikle öğrencilere ziyaretlerinden doikram eden Demirci, Bilgievleri hakkında öğrencilerin fikirlerini aldı.Bilgievlerinde verilen eğitimler haklayı teşekkür eden başkan Demirci, minik misafirlerini kapıda karşıladı. Öğrencilere çikolatada kında fikirlerini aktaran öğrencileri tebrik eden Demirci, Çayırova’dakiBilgievlerinin örnek bir çalışma olduğunu vurguladı.

Minik Aysun’dan Başkana Mektup

Gerçekleştirilen ziyarette öğrencilerle sıcak bir sohbet ortamı oluşturan başkan Demirci, kendisine yazılan mektubu Bilgievi öğrencisi Aysun’dan dinledi. Anlamlı ve bir o kadar da güzel satırların kaleme alındığı mektubu dinleyen Demirci, Aysun’a teşekkür etti.

Demirci, “Çocuklarımıza Sevgi Aşılıyoruz”

Bilgievlerinin ne denli önemli olduğunu bir kez daha gördüklerini dile getiren başkan Demirci, eğitimin önemine vurgu yaparak, 2 yeni Bilgievininde kısa sürede açılacağını belirtti. Son dönemde yaptıkları eğitim yatırımlarıyla eğitim ağının daha da büyüdüğüne dikkat çeken Demirci, “Bir şehrin gelişmesi ancak eğitim seviyesinin gelişmesiyle mümkün. Biz belediye olarak çocuklarımızın faydalanabileceği kurslar ve eğitim alanları oluşturmaya devam edeceğiz. Anaokulundan, Üniversiteye kadar eğitim desteği verdiğimiz, Çocuk Kulüplerimiz, Bilgievlerimiz ve Gençlik Merkezlerimiz var. Hedefimiz bu eğitim yuvalarımızın sayısını arttırmak, daha fazla öğrenciye hizmet verebilmek, çocuklarımıza ve ailelerine ücretsiz verdiğimiz kurslarla fırsat eşitliği sunmaktır.” dedi.

Bilgievlerinde sadece akademik kuşlar verilmediğini ifade eden Demirci, “Bilgievlerimiz öğrencilerimizin okullarındaki derslerine ek olarak akademik yardımcı kurslar sunuyor. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve İngilizce gibi derslerin yanı sıra birçok alanda da eğitim veriyoruz. Bunların en önemlisi olan, çocuklarımıza sevgi, hoşgörü, vatan sevgisi gibi birçok konuyu içinde barındıran değerler eğitimi veriyoruz. Ailelerimizin ve kıymetli çocuklarının en iyi şekilde eğitim alabilmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki