Demirci, Derneklerle Buluşuyor

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi programları çerçevesinde spor kulübü derneklerini ve yöresel dernekleri ziyaret etti
29 Ocak 2014, Çarşamba - 16:39

Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Demirci, Erzurumlular Spor Kulübü Derneği, Serhat Spor Kulübü Derneği ve Erzurumlular Derneği’nin yanı sıra esnaflarla da bir araya geldi. Her bir derneğin kendine has kültür taşıdığını gerçekleştirdiği derneklerde ele alan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, derneklerin yörelerin temsilcisi olduğunu söyledi. Dernekçiliğin zor bir iş olduğunun altını çizen Demirci, gerçekleştirdiği ziyaretlerde dernek yönetimlerinin ve vatandaşların sorularını da yanıtladı. Derneklerle her zaman iç içe olacaklarını ifade eden başkan adayı Demirci, Çayırova’ya sınıf atlatacak projeleri de göreve geldiklerinde hayata geçireceklerini söyledi.

BAŞKAN ADAYI ŞEVKİ DEMİRCİ, ESNAFLARI DİNLİYOR

Gerçekleştirdiği dernek ziyaretlerinin yanı sıra bulunduğu her noktada esnafları ziyaret eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, esnaflarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor. Esnaflardan gelen talepleri birer birer not alan başkan adayı Demirci, geç saatlere kadar programlarını sürdürüyor. Programlarda başkan adayı Demirci’ye ilçe kadın kolları başkanı Fikriye Çelik, ilçe başkan yardımcıları, SKM program sorumluları eşlik ediyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki