DEMİRCİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci Aday Tanıtım programı Akse Mahallesi’nde bulunan kapalı spor salonunda yapıldı.
10 Şubat 2014, Pazartesi - 16:06

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci Aday Tanıtım programı Akse Mahallesi’nde bulunan  kapalı spor salonunda saat 19.00'u gösterdiğinde başladı. Partililer saatler öncesinden salondaki yerlerini aldılar.

AK Parti Belediye Başkan aday tanıtımına devam ediyor. Gebze, Darıca ve Dilovası’ndan sonra sıra Çayırova’ya geldi. Diğer aday tanıtım programlarında olduğu gibi Çayırova’da coşku hakimdi.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımı program öncesi yerini alarak birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Program öncesi partililere Türk Bayrağı ve beyaz turuncu AK Parti bayrakları yanı sıra beyaz ve turuncu atkı dağıtıldı. 

Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci Aday tanıtım programına  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahin Pehlivan,  Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut meclis üyesi aday adayları, belediye başkan aday adayları ve partililer katıldı. Gebze Belediye Başkan adayı olan, Çayırova Belediyesi Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Abdullah Yağcı’da ve Belediye eski Başkanı Faruk Taşçı'da toplantıda yer aldı. 

Tarihi günlerden birini daha yaşıyoruz

İlçe Başkanı Nazmi Özmen, “Çayırova tarihi günlerinden bir günü daha yaşıyor. 2002 yılında aldığımız bu hizmet bayrağını kadınlarımız gençlerimiz ve ülke sevdalılarıyla beraber el ele gönül gönüle devam ediyoruz. Bu hizmet kervanına 13 aday adayı arkadaşımız yola çıktık.”

“Çok güzel hizmetler yaptık ben şahsına ve ekip arkadaşlarına şahsım adına şükranlarımızı sunuyorum. Belediye başkan aday adayı arkadaşlarımızın medeni cesaretlerinden ve ilkeli duruşlarından dolayı kutluyorum. Büyük bir aileyiz. Bu parti de görev yapmaktan onur duyuyorum.  Bizim yarışımızda kavga olmaz bizim yarışımız millet hizmet içindir. Belediyecilik denildiğinde AK Parti bayrağı dalgalandığı her yerde hizmet vardır.”

Başkan Özmen 30 Mart yerel seçimlerinde Çayırova olarak çıtalarını yukarıya çıkaracaklarını söyleyerek, “2008 yılında kurulan bir ilçeyiz. 2004 yerel seçimlerinde Yüzde 41 oy aldık. 2011 yılındaki referandumda  yüzde 65 oy ile destek verdik. Genel seçimlerde 56 ile büyük bir başarıya imza attık. Bu bize olan başbakana olan gücenin simgesidir. 30 Martta çıtamızı bir üst seviyeye çıkararak güçlü selem göstereceğiz” dedi.

Çayırova Bahara Hazırlanıyor

Çayırova Belediye Başkan adayı Şevki Demirci, “Bu kalabalığı görünce iyi ki sizlere güvenmiş bu yola çıkmışım. Aday gösterildikten sonra kapı kapı dolaşıp halkımızın yanında olduk. Seçildikten sonra bu ilişkilerimiz devam edecek bunun için sizlere söz verdim. Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde Çayırovayı beraber yöneteceğiz. Hiç kimse kendisini dışarıda görmesin. Çayırova ya çok farklı bir bahara hazırlanıyor. Bir ilkbaharın coşkusunu yaşıyoruz. Elimizdeki tüm imkanları sonuna kadar kullanacağız. Biz bu millete efendi olmak için değil. Biz bu millete hizmetkar olmak için yola çıktık. Yarından itibaren btün ak parti ailemin sokaklara dağılmasını istiyorum” şeklinde konuştu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki