Demirci, Halkımız Her Şeye Layıktır

17 Mayıs 2015, Pazar - 18:14

 

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci hafta sonu gerçekleşen Ordulular Piknik şölenine katıldı programdan sonra piknik alanında çocukların salıncak ile eğlencelerini zevkle izledi.

 

Başkan Şevki Demirci Çayırovalı vatandaşların hafta sonunda stres attığı Kuştepe mesire alanındaki keyifli anlarını görünce keyfi yerine geldi. Piknik yapan aile bireyleri ile yaptığı ziyaretlerinde Çayırova halkı Başkan Demirci ile yakından ilgilendi ve Çayırova Kuştepe mesire alanında yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Demirciye teşekkür dileklerinde bulundular ve emeği geçenlerden Allah razı olsun dileklerinde bulundular.

 

Başkan Demirci, Çayırova Yeşil İle Buluşmaya Devam Edecek

Demirci, piknik yapan vatandaşlar ile buluşmada sizlerin verdiği güveni boşa çıkarmayacağız dedi. Çayırova hızla gelişmekte olduğunu vurguladı hep birlikte el ele vererek birlikte yaşanılabilir bir ilçe inşa edeceğiz dedi. Demirci, Spor severlerin ilgisi ile renklenen yürüyüş doğa ile bütünleşen, yeni fidanların yeşerdiği rekreasyon alanları ve Kuştepe Ormanına uzanan parkuru geçen yürüyüş severlerimizin ile buluştuğu Yeşil bir Çayırova ile günün stresini eşsiz doğa güzelliklerin bulunduğu alanları sizler ile buluşturuyoruz diyerek sözlerini noktaladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki