Demirci, Kadınlara Karanfil Dağıttı

Çocuk kulüplerince düzenlenen programlarda AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve program sorumluları eşlik etti. Eşi Gül Demirci ile birlikte katıldığı programlarda karanfil dağıtan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Aday
09 Mart 2014, Pazar - 17:01

ÖZMEN, “ANNELERİMİZ BİZİM HERŞEYİMİZ”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Özmen, “Annelerimiz, kadınlarımız bizim herşeyimiz. 8 Mart kadınlar gününüz kutlu olsun. Çocuk kulüplerimiz bizim için önemli. Kulüplerimiz hizmetlerine devam edecek ve sayısı da arttırılacaktır. Belediye başkanımız Ziyaettin Akbaş’a bu güzel projesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonrasında da Şevki Demirci başkanımızla da artarak hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

DEMİRCİ, “ÇOCUK KULÜPLERİMİZ ARTARAK HİZMETLERİNE DEVAM EDECEK”

“Bu güne kadar olduğu gibi bizlerde kulüplerdeki hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Kulüplerimizin her mahallede hizmet vermesini sağlamak için sayılarını arttıracağız. Çocuk kulüplerimizdeki eğitimlerimiz verimli ve anlamlı bir şekilde sürdürülüyor. Bizimde bu hizmetleri sürdürebilmemiz için Türkiye’mizde, Çayırova’mızda huzura, barışa ve güvene ihtiyacımız var. Bu güne kadar olduğu gibi yine AK Parti’nin istikrarının sürmesi gerekiyor” diyen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, devam eden hizmetlerin kat kat artarak sürdürüleceğini belirtti.

OKUR, “HİZMETİN EN GÜZELİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Yaklaşık 10 yıldır AK Partili belediyeler ile Çayırova’ya hizmetlerin taşındığını vurgulayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, bu dönemde de yine AK Belediyeciliğin devam etmesi gerektiğini belirtti. Sözlerini şu şekilde sürdüren Okur, “Burada görüyorumki gün çocuklarımızın günü. Kendi dünyalarında cıvıl cıvıl bir ortamda doyasıya eğleniyorlar. Bizim bütün amacımız, Çayırova’mıza, bölgeye ve ülkeye hizmet edebilmektir. Siz değerli halkımıza daha rahat ve daha huzurlu yaşayabilmesi adına gece gündüz demeden başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ekibimizle, teşkilatlarımızla, milletvekiliarkadaşlarımızla, bakanlarımızla hizmetin en güzelini getirebilme adına çalışıyoruz” dedi.Çayırova Belediyesi çocuk kulüplerince gerçekleştirilen programların ardından kadınlar günü programını, kapalı spor salonunda düzenlenen bir etkinliğe katılarak sürdüren Demirci, karanfil dağıtımı gerçekleştirdi. Burada gerçekleştirdiği programının ardından hız kaybetmeden Cumartesi pazarında çalışmalarını sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, pazarcı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunarak, alışverişe gelen kadınlara eşi Gül Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik ile birlikte karanfil dağıttı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki