Demirci, “Menderes Nefes Alacak”

15 Haziran 2015, Pazartesi - 16:14

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Çayırova AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Murat Karaca, Şaban Güllüce, Sefa Yılmaz, Erhan Saridede ile Yenimahalle Menderes Caddesinde Muhabbet Çay Evinde Esnaf ve Vatandaşlar İle Bir araya Geldiler.

Demirci, Menderes Caddesi Esnafı ile Buluştu

Menderes caddesi esnafı ve vatandaşların bir araya geldiği buluşmada cadde sakinleri en son yaşana kazalar nedeni ile acilen hız kesici set ve hafta sonu kurulan Pazar dolayısı ile sıkıntılar yaşadıklarını Başkan Demirciye ilettiler. Başkan Demirci yaptığı açıklamada Menderes caddesindeki yaşanan sıkıntıları en kısa sürede aşacaklarını belirtti. Yapacağımız çalışmalar ve hizmetler ile Menderes Caddesi nefes alacaktır dedi. Demirci, Muhabbet Çay evinde gerçekleşen buluşmada Başkan Demirci ve AK parti meclis üyelerinde hazır bulundular. Demirci, sön sözü ile hep birlikte ortak adım atarak yaşanabilir bir Çayırova için el birliği ile hareket etmeye çalışacağız dedi.

Demirci ve AK Parti Meclis Üyeleri Hız Kesmiyor

Düğünler ve çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı Şevki Demirci, ve AK parti meclis üyeleri ile birlikte tüm etkinliklere katılarak Çayırova’lılara destek oluyor. Halkla sık sık çeşitli etkinliklerde bir araya gelen Belediye Başkanı Şevki Demirci, ayrıca gün içerisinde düğünlere katıldı. Gün içerisinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki