Demirci tebrikleri kabul etti.

Ak Parti genel merkezi tarafından Çayırova belediye başkan adaylığı için ismi açıklanan Şevki Demirci teşkilatta tebrikleri kabul etti.
22 Ocak 2014, Çarşamba - 17:07

Çayırova Ak Parti ilçe teşkilat binasında tebrikleri kabul eden Demirci,hayırlı olsuna gelen misafirleriyle yakından ilgilendi.Akşam saatlerinde Nazmi Özmen başkanlığında yapılan toplantıya da iştirak eden Demirci, kendisi gibi aday adayı olan arkadaşlarınada teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Demirci; Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları sayesinde ülkemiz içinde bulunduğu sıkıntıları aşarak ekonomik ve sosyal anlamda büyük gelişmeler yaşadı. Başbakanımıza ve AK Parti’ye olan güven ülkemizde istikrarın devam etmesini sağladı. Bende bu kapsamda halka hizmet hakka hizmet anlayışla AK Parti ile Çayırova’a halkımıza hizmet etmek için aday oldum. Halkımız arasında hiç bir ayırım gözetmeksizin halkımıza hizmet etmek için bu göreve talibim. Partimizin belediyecilikteki hizmetlerini en iyi şekilde ifa etmek, insan odaklı, katılımcı, şeffaf belediyecilik için ve partimizi en iyi şekilde temsil etmek için adayım.Başta bana bu görevi laik gören Sayın genel başkanımız,Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimizin üst kurullarına,İl başkanımız Sayın Mahmut Civelek’e,Büyükşehir belediye Başkanımız sayın İbrahim Karaosmanoğluna,Milletvekillerimize,İlçe yönetimize,partimizin her kademesinde görev yapan dava arkadaşlarımıza,Aday adaylık sürecinde bana destek veren kardeşlerime ve tüm Çayırova halkına laik olmak için çalışacağım,diyerek herkese teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki