Demirci, Yeli Malı Haftasını Çocuklarla Kutladı

Demirci, Yeli Malı Haftasını Çocuklarla Kutladı
15 Aralık 2015, Salı - 14:06

 

12-18 Aralık tarihleri arasını kapsayan Yeli Malı Haftası Çayırova Belediyesi çocuk kulüpleri ve bilgievlerinde bir dizi etkinliklerle kutlandı. Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin katılımı ile gerçekleştirilen kutlama programlarında çocuklara Yerli Malı Haftasının önemi anlatıldı.

Küçük yaşlarda tutumlu olma ve yerli malı kullanımının öneminin anlatıldığı kutlama programlarında çocukları ve velileri yalnız bırakmayan Demirci, ilk ziyaretini Yenimahalle Çocuk Kulübüne gerçekleştirdi. Burada çocuklara çikolata dağıtan Demirci, çocuklarla bir süre oyunlar oynadı. Daha sonra annelerin bulunduğu sınıfa geçerek bir süre velilerle sohbet eden başkan Demirci, velilerin hazırlamış olduğu yiyeceklerden tattı.

Yenimahalle’deki programın ardından İnönü Mahallesi’nde bulunan Semt Konağını ziyaret eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, bilgievi ve çocuk kulübünde çocuklarla bir araya geldi. Yerli Malı Haftasının kutlandığı programda çocuklara yerli malının önemini anlatan Demirci, daha sonra programını çocuklarla fotoğraf çektirerek sonlandırdı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki