Demirci Yerel Basını Ziyaret Etti

Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci yerel basınla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Güne yerel gazetelere ziyaretler gerçekleştirerek başlayan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova’da ki gazetelere misafir oldu. Gazete sahipleri ile bir süre görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, esnaflarla ve vatandaşlarla d
23 Şubat 2014, Pazar - 17:08

Demirci, Vatandaşlarla İç İçe

SKM programları kapsamında gazetelere ve esnaflara ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Mandıra Camii cemaati ile bir araya geldi. İkindi Namazı sonrasında camii bahçesinde vatandaşlarla sohbet eden Demirci, 5 yıllık süreçte yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Özmen, Türkiye’de Gelişimin Startı AK Parti İle Başladı

Mandıra Camii cemaati ile gerçekleştirilen sohbette AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, yerel ve genelde yapılan yatırımların Kocaeli ve Çayırova’ya değer kattığını belirtti. 2000’li yılların öncesinde Türkiye’de hiçbir alanda gelişimin yaşanmadığını vurgulayan Özmen, AK Parti ile ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, sporda, ekonomide ve sosyal hizmetlerde büyük bir devrim gerçekleştirildiğini söyledi. Sağlık alanında gelen sorular çerçevesinde açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Nazmi Özmen, eskiden hastanelerde insanların rehin kaldığı sağlık sektörünün, AK Parti’nin ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı yeniliklerle değiştiğini, rehin kalmaların, uzun uzun kuyrukların, muayene olamama gibi sorunların ortadan kalktığını söyledi.

Özmen, Önemli Bir Seçime Giriyoruz

Vatandaşlardan gelen sorular çerçevesinde açıklamalarda bulunan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, 2 dönemdir yapılan hizmetlerle Çayırova’nın günden güne geliştiğini söyledi. AK Parti iktidarı ile büyüyen ve gelişen Türkiye’nin gücünü tüm dünyanın gördüğünü kaydeden Özmen, 30 Mart yerel seçimlerinde büyük bir oy oranı ile sandıktan çıkacaklarını söyledi. 30 Mart yerel seçimlerinin normal bir seçim olmadığını, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin altyapısı niteliğinde olduğunu söyleyen Özmen, Çayırova, Kocaeli ve Türkiye için önemli bir seçim geçireceklerini belirtti.

Demirci, Çayırova’nın İhtiyacı Olan Projelerle Yola Çıkıyoruz

Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde geçen sohbette vatandaşlarla istişarelerde bulunan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, 5 yıllık bir göreve talip olduklarını ve bu görev ile Çayırova’nın gelecek 5 yıl sonunda tanınmayacak kadar değişeceğini söyledi. Rutin belediyecilik hizmetlerinin düzenli bir şekilde devam edeceğinin aktaran başkan adayı Demirci, Çayırova’nın ihtiyacı olan büyük projelerle yola devam edeceklerini vurguladı. Kesinlikle vaatlerle yola çıkmadıklarının vurgusunu yapan Demirci, vaat değil hizmetlerle Çayırova’lılara faydalı olmaya çalışacaklarını söyledi.

Demirci, Çayırova Projelerle Büyüyecek

Çayırova’nın ve Çayırova’lıların yaşamak istedikleri bir ilçe için hizmete talip olduklarının altını çizen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, çıktıkları bu yolda Çayırova’lıların desteğini hissettiklerini söyledi. Yarım kalan hizmetlerin tamamlanacağının, yeni hizmetlere imza atılacağının altını çizen Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, birkaç gün içinde projeleri tanıtacaklarını söyledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi olarak her bir projeyi hayata geçirme adına çalışacaklarını söyleyen ve Çayırova’nın projelerle büyüyeceğini belirten Demirci, yapılmayacak değil, yapılacak işlerle halkın karşısına çıktıklarını vurguladı. 

Gün boyunca devam eden programlar çerçevesinde geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazası sonrası evinde istirahat eden Soner Demiral’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunana Demirci, daha sonra Yenimahalle Muhtar Adayı Ali Karagöz’ü muhtarlık seçim irtibat bürosunda ziyaret etti. Ziyaretlerde AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’e, SKM Başkanı Orhan Keskin, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve program sorumluları eşlik etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki