Demirci’den Emek Mahallesine Çıkarma

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Emek Mahallesi’nde ev ziyaretlerini sürdürdü. İnönü, Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği’nde ve 4 ayrı evde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Demirci, vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.
10 Mart 2014, Pazartesi - 14:24

Programına İnönü, Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği ziyareti ile başlayan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve program sorumluları eşlik etti. Dernek başkanı Murat Koca yaşanan süreç hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

Yaşanan gelişmeler ve işin boyutu hakkında konuşmasını gerçekleştiren Murat Koca’nın ardından AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, her zaman sorunları dinleyeceklerini ifade etti. Halkın istemediği hiçbir çalışmaya ve projeye imza atmayacaklarını vurgulayan Özmen, ellerinden gelen gayret ve çabayı göstereceklerini belirtti.

İnönü, Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği ziyaretinde dernek başkanı Murat Koca ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Demirci, kentsel dönüşüm hakkında fikir alışverişinde bulundu. Öncelikle vatandaşların hiç bir zaman mağdur edilmeyeceğini kaydeden Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, gerek Çayırova Belediyesi, gerek Büyükşehir Belediyesi ve genel merkez ile bu konu için girişimlerin yapıldığını ve en uygun yolu bularak hukuksal çerçevede sorunu hep birlikte çözeceklerini söyledi.

İnönü, Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği ziyaretinde mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaların yapılacağını kaydeden Demirci, programını ev ziyaretleri ile sürdürdü. 4 ayrı eve gerçekleştirdiği ziyaretlerde dernekte olduğu gibi evlerde de bilgilendirmelerde bulunan Şevki Demirci, Çayırova’nın her bir mahallesinde güzel hizmetler yapacaklarını ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki