Demirel;İstismar Konusunda Uyardı

Demirel;İstismar Konusunda Uyardı
27 Mart 2016, Pazar - 15:07

Okul müdürleri ile toplantıda bir araya gelen Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, çocuk istismarı konusunda duyarlı olunmasını istedi.

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, bölgemizdeki okul müdürleri ile önceki gün  bir toplantı yaptı. Gebze Endüstri Meslek Lisesinde yapılan toplantıya Gebze'de  eğitim ve öğretim veren okulların  müdürleri  katıldı. Toplantıda müdürlere okul güvenliği ve sağlığı hakkında detaylı olarak bilgiler verildi. 

Aynı zamanda güvenlik uyarılarının da yapıldığı toplantıda konuşan Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Demirel, “Alacağınız kararlar ve yapacağınız işler herkesi etkileyecektir.

ŞİDDET VE İSTİSMARA DİKKAT 

 Aynı zamanda sizden gelişmeler konusunda bilgi paylaşımı da rica ediyorum. Özellikle çocuk istismarı ve şiddetin her konusunda tebbirli olmalısınız. Okullarda idareciler olarak herkese aynı mesafede durmalınız. Sizlerin öncelikli olarak kendi işimizi görmelisiniz. Başka alanlarda ticari faliyetlerde bulunmamalısınız"dedi. 

Toplantıda okul müdürlerine çeşitli konularda tavsiyelerde bulunan Demirel, daha sonra müdürlerden gelen sorulara da cevap verdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki