DEMOKRASİ NÖBETİNİN 9. GÜNÜNDE ERZİNCANLI KATILDI

DEMOKRASİ NÖBETİNİN 9. GÜNÜNDE ERZİNCANLI KATILDI
24 Temmuz 2016, Pazar - 22:52

Demokrasi nöbetlerinin 9.gününde yine Perşembe pazarını dolduran binlerce vatandaş bayraklarını ellerine alarak meydanı boş bırakmadı.

FETÖ/PDY terör örgütünün 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydana dökülen vatandaşlar, dokuzuncu günde Demokrasi Nöbetini sürdürüyor.

Saat 21.00 de başlayan demokrasi nöbetine çok sayıda vatandaş akın etti.Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

DEMOKRASİ NÖBETİNİN 9. GÜNÜNDE ERZİNCANLI KATILDI

Demokrasi nöbeti'ne katılanlar arasında Vali Hasan Basri Güzeloğlu,Ak Parti Milletvekilleri Raziye Sezer Katırcıoğlu ,İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu,Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman,Dursun Ali Erzincanlı yer aldı.

ERZİNCANLI:GÜNLERDİR SOKAKLARDAYIZ ÇÜNKÜ...

Dursun Ali Erzincanlı " Günlerdir gecelerdir sokaklardayız.Çünkü milletin ve devletin başkanı Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan milletimize ve devletimize sahip çıkın"dedi. Daha sonra 'Bedir' şiirini okuyan İlahi sanatçısı Dursun Ali Erzincanlı demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Ayrılırken "Başkomutan diyene kadar nöbete devam" diyerek alandan ayrıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki