Demokrat Parti’de 7 Aralık’ta kongre var

26 Kasım 2014, Çarşamba - 13:50

 

Yaz başında Demokrat Parti İzmit İlçe Başkanı olarak atanan Mustafa Nazlıgül 7 Aralık Pazar günü ilçe kongresini gerçekleştireceklerini söyledi

Demokrat Parti İzmit İlçe Başkanı Mustafa Nazlıgül, ilçe binasında yaptığı açıklamada 7 Aralık Pazar günü ilçe kongresini gerçekleştireceklerini söyledi. 25 Haziran’da ilçe başkanlığına atandığını belirten Nazlıgül, “Bugüne kadar ben ve ekibim başarıyla partimizi getirdi. 7 Aralık Pazar günü imperial Otel’de ilçe kongremizi yapacağız. İlçe kongremize tüm eski il, ilçe başkanlarıyla eski tüm milletvekillerini davet ettik. Tüm partililerimiz kongremize davetlidir. Kongremizde 106 delegemiz oy kullanacak” dedi.

 

BAKANLIĞIN EN ÖNEMLİ GÜNDEMİ

24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili konuşan Mustafa Nazlıgül, “Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm atanamayan öğretmenler olmak üzere geleceğimizin teminatı nesilleri yetiştirmeye sevdalı tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Ancak  ek iş yapmaya mecbur bırakılmış ve zor şartlar altında geçimini sağlamaya çalışan öğretmenlerimizin ekonomik şartlarının iyileştirilmesi refah düzeylerinin yükseltilmesi Milli Eğitim Bakanlığı’nın en önemli gündemi olmalıdır” açıklamasında bulundu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki