Dernekler Federasyonu Komisyon Kurdu

20 Ocak 2016, Çarşamba - 20:42

Dilovası Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen geleneksel kahvaltı toplantının bir yenisi tekrarlandı. Federasyon içinde çalışma ve değerlendirme komisyonu kurulması kararlaştırıldı.

Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş  tarafından düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısına, ilçede faaliyet gösteren ve sayıları 34 olan STK, düşünce hemşeri dernek başkanlarıyla  ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Ali Toltar, daha modern ve yaşanabilir bir kent Dilovası için birlikte çalışılması gerektiği mesajını verdi. Katılan dernekler başkanları, Dilovası için birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş birlik ve beraberlik mesajını verip şunları söyledi; “Dilovası’nı hak ettiği yere getirmek için hep birlikte çalışmalıyız. Sizler bugüne kadar ilçemiz için pek çok hizmette bulundunuz. Bundan sonra da yapacağımız her işte birlikte olacağız’’ dedi.

DİLOVASI'NDA 34 STK VAR 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, burada bulanan ve sayıları 34 olan STK, düşünce, meslek  ve hemşehri dernekleri olarak hepimizin ortak gayesinin daha iyi ve yaşanabilir bir Dilovası arzusu etrafında kenetlenmek olmaktır. Burada bunun olmasını istemiş olmak bizim için mutluluk kaynağıdır. Yine bu platformun fikirleri bizler için çok önemlidir, çünkü bu fikirler ışığında hep birlikte daha modern ve yaşanabilir bir Dilovası’nı birlikte oluşturacağız. Halkımıza sizlerle birlikte daha iyi hizmet üretmenin gayreti ve samimiyeti içerisinde olacağız” dedi.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ 

Yaklaşık üç saati aşkın bir sürede Dernek ve STK başkanlarıyla sohbet havasında geçen kahvaltılı toplantıda bir çok görüş ve öneriyi dinleyen Belediye Başkanı Ali Toltar, “Bu gün burada çok önemli mesafe kat edildi, bir çok düşünce dile getirilerek hepsi de Dilovası’nın daha modern ve yaşanabilir bir kent olması yönünde çok değerli olan düşünce ve görüşlerdir. Bizler de sizlerden güç alarak daha güzeli ve mükemmeli yaparak hizmet noktasında hoş bir sâdâ bırakacağız” dedi.
Gündeme alınan görüş ve öneriler  maddeler halinde kayıtlara alınarak bir çalışma ve değerlendirme komisyonu kuruldu. Kurulan bu komisyonun 21 Şubat 2016 Pazar günü, yapılacak toplantıya rapor sunması kararlaştırıldı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki