Dicle Akın’dan Gazetemize Ziyaret

Dicle Akın’dan Gazetemize Ziyaret
10 Ekim 2015, Cumartesi - 10:16

 

Kocaeli MHP Milletvekili Adayı Dicle Akın Seçim Çalışmalarını Çayırova’da Gerçekleştirdi.

Yaklaşan 1 Kasım Seçimleri ile ilgili Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş ile görüşen Akın, 1 Kasım seçimlerinin çok farklı olacağını belirterek kazanan MHP Olacak dedi

Gerçekleşen ziyarete Kocaeli MHP Milletvekili Adayı Dicle Akın, MHP Eski Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan, MHP il kadın kolları yöneticisi Elmas Kayhan, MHP ÇayırovaKadın kolları yöneticisi Emine Kavas Kılıç gerçekleşen ziyarette yerlerini aldılar.

Akın, Kocaeli MHP’de Seçim Heyecanı Devam Ediyor

Yaklaşan 1 Kasım seçimleri için 7 Haziran seçimlerinde son sözü söyleyen seçmen yine sandıkta en iyi cevabı verecektir Kocaeli’nde yaptığımız seçim çalışmalarında esnaf ve ev ziyaretlerinde halkımızın bize verdiği öz güven bizlere gurur vermektedir dedi. MHP Türkiye geleninde İktidara yürüyecektir. Kocaeli MHP şahlanışa geçecektir.“ Halkımız MHP İle en iyi cevabı sandıkta söyleyecektir”.

Akın, Bayrağımız hepimizin bayrağıdır, yapmacık milliyetçilik olmaz milliyetçilik kalben olacaktır, kimse kimseyi kandırmasın, MHP olarak değerlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki