Diliskelesi’nde İncelemeler Sona Erdi

Diliskelesi’nde İncelemeler Sona Erdi
29 Eylül 2016, Perşembe - 12:57

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar tarafından geçtiğimiz haftalarda kurulan mahalle inceleme komisyonu bir haftadır Diliskelesi Mahallesi’nde yaptığı inceleme sona erdi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatı ile kurulan mahalle inceleme komisyonu ilk mahallesi olan Diliskelesi Mahallesi’nde ki bir haftalık incelemenin ardından çalışmalar tamamlandı. Teknik incelemede tüm mahalle karış karış gezilerek tüm sorunlar tespit edildi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın da katıldığı inceleme komisyonuna AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Belediye Başkan Yardımcıları, Teknik Müdürler ve meclis üyesi ile mahalle muhtarı eşlik etti.

VATANDAŞLARIN İSTEK VE SORUNLARINI DİNLEDİLER

Diliskelesi Mahallesi’nde ki incelemelerde yapılan çalışmalar incelenirken, yapılması gereken projelerde önceliklerine göre belirlenerek çalışma programına alındı. İncelemelerde vatandaşlarla da sık sık bir araya gelen Başkan Toltar ve beraberindekiler vatandaşın istek ve taleplerini de dinlediler.

BAŞKAN TOLTAR, KOMİSYON ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ

Komisyon çalışmalarının oldukça verimli geçtiğini belirten Başkan Toltar, “Komisyonumuz ilk mahallemiz olan Diliskelesi Mahallemizde bir haftalık incelemelerini yerinde yaptı. Bir hafta boyunca Diliskelesi Mahallesi’nde ki hemen hemen her sokak ve caddeye giderek hem yaptığımız çalışmaları inceledik, hem de eksiklikleri yerinde tespit ederek öncelik sırasına göre programımıza aldık. Komisyon çalışmalarımızda vatandaşlarımızla da sık sık bir araya gelerek hem onlarla istişare ettik, hem de taleplerini dinledik.

OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ

Oldukça verimli geçen mahalle komisyonu çalışmalarımızı bundan sonra diğer mahallelerde de yaparak o mahallelerimizde de hem halkımızla bir araya geleceğiz hem de sorun ve isteklerini dinleyeceğiz. Ayrıca mahallelerimizde ki eksiklikleri de tespit edeceğiz.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki