Diliskelesi’nde Muhteşem Kalabalık

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar'ın Diliskelesi Mahallesi'nde düzenlediği açık hava toplantısına binlerce kişinin katılımı ile şölene dönüştü. Caddeye sığmayan kalabalık, kaldırım ve balkonlardan Toltar’ı dinlemek zorunda kaldı.
24 Mart 2014, Pazartesi - 11:20

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar'ın Diliskelesi meydanında düzenlediği proje tanıtım, meclis üyesi tanıtım ve büro açılışı adeta izdihama neden oldu. Binlerce kişinin katıldığı program şölen havasında geçerken programa Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, AK Parti İlçe yönetimi ve binlerce vatandaş katıldı.

Dilovası’a Hizmet İçin Talibiz

Akbulut'un ardından konuşan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ''Ak parti demek daha çok demokrasi demek, daha çok eşitlik, daha çok kardeşlik, daha çok adalet, köklü birlik ve beraberlik demektir. 40 yıldır Dilovası'nda ikamet etmekteyim. Ben sizlerden biriyim. Siyaset çok ciddi bir iştir. Bende bu ciddiyet ve tecrübe ile bu göreve talibim. Bildiğiniz üzere Dilovası 27 yıldan beri belediye ile idare edilmektedir. Bir 2009 yılı öncesini hatırlayalım. Birde 2009 yılı sonrası Dilovası'nı görelim. 2009 dan beri yapılan hizmetler ortada, anlatmama gerek yok. Cemil kardeşime hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Kanmayın, Kandırılmayın

Bu hizmet kervanının sürekli ve sürdürülebilmesi için AK kadroların göreve devam etmesi gerekiyor. Bu akşam burada büyük bir heyecan görüyorum. Sizin bu heyecanınız 30 Mart'ın habercisidir. Birileri üç dönem boyunca iktidara geldiler. Dilovası ve Diliskelesi'ne ne yaptı. Bana bir eserini söyleyin. Şimdi kalkmış sizlere cenneti vaat ediyor. Kanmayın, kandırılmayın. Geleceğiniz için bir kez daha AK Parti diyelim."dedi.

Yaman “Sözümüzde Durduk”

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman "Bundan 5 yıl önce bu meydanlarda sizlerden destek istiyordum. Sizlere 30 maddelik bir seçim beyannamesi dağıtmıştık. Ancak Beş yılda biz 120 proje yaptık. Geçen dönem hiç bir sözümüz havada kalmadı ve kat kat hayat buldu ve bulmaya da devam ediyor. Yaptıklarımız ortadadır. Bizlerin birşey yapmadığını söyleyen yalan söylüyor."dedi.

Biz İsteseydik Geçen Dönem Aday Yapardık

AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek " Genel seçimlerde en çok oy Dilovası ilçemizden çıkmıştı. Şimdide aynı oy oranını daha çok artırarak bekliyoruz. Birileri dedikodu ile siyaset yapıyor. Neymiş efendim kazanırsa AK Partiye geçecekmiş. CHP'nin adayının bu söylemine kanmayın. Bunlara aldırış etmeyin. Biz kendilerini bu partide isteseydik, geçen dönem aday yapardık zaten."dedi.

Hastane Sözümüz Tuttuk

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık.'' Geçen dönem Cemil kardeşimle buraya gelmiştik ve sizlere burada bir hastane sözü vermiştik. Bizim verdiğimiz sözler havada kalmaz siz bunu biliyorsunuz, şuanda hastanemiz hizmetinize açılmıştır."dedi.

Geleceğe Yatırım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kişi başına en büyük yatırımı Dilişkelesi'ne ve Dilovası'na yaptığını anlatan Işık, ilçenin Kocaeli'nin parlayan yıldızı olduğunu ifade etti.12 bin nüfuslu Diliskelesi mahallesinin üst kısmına da bir okul yapıldığını, meslek lisesi inşaatının da başladığını belirten Işık, çocuk ve gençlere harcanan paraların geleceğe yatırım anlamına geldiğini söyledi.

Ak Adayların Tek Amacı Hizmet

CHP’nin adayına  "Birileri koltuk için siyaset yapar, koltuğu ele geçireyim de nasıl olursa olsun der. Gökteki yıldızı, Kaf dağının arkasını vaat eder. Seçimden sonra çocuğunuzu belediyeye işe alma sözü verir, yüzlerce adama müdürlük onlarca adama başkan yardımcılığı sözü verir. Bu siyasetçi ve siyaset tarzı artık demode oldu. Ama kendine koltuk arayanlar önce parti parti gezip yer arıyor." cümlelerini kullanan Işık, AK Partili adayların tek amacınınsa sadece hizmet ve çalışmak olduğunu sözlerine ekledi.

Sandık yaklaştıkça dindarlaşıyorlar

Işık, "Dilovası yıllarca başörtüsü zulmü yapan, çözüm sürecine karşı olan CHP'ye oy verir mi?" diye soran Fikri Işık, sandık yaklaşınca dindarlaşıyorlar, milletin değerlerini akıllarına getiriyorlar seçim bittiği akşam eski kodlarına dönüyorlar bu filmleri daha önce gördük" şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki