İlkay Çakır ve Elif Nur Koç, düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi. 

Gebzespor'un efsane başkanı İlker Çakır ile Marmara Gazetesi imtiyaz sahibi Serap Çakır’ın en büyük oğlu İlkay Çakır, Serpil-Murat Koç çiftinin güzel kızları Elif Nur Koç ile hayatını birleştirdi.

Rüya gibi düğün 6

Cammekan Restaurant Şişecam Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen törende çiftin nikahını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık kıyarken nikah şahitliklerini ise AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker, MHP Gebze eski ilçe başkanı Ferit Taşdemir, KASKF Başkanı Murat Aydın, Özcan Dal, Mehmet Doğan, Galip Kutluay, Tarık Sazak, Adem Yıldırım, Çiğdem Koç, Gökhan Ayyıldız, Şeyma Usta, Özge Çalışkan, Ali Keskin, Ozan Koç yaptı. 

Rüya gibi düğün 7

NİKAHI MUZAFFER BIYIK KIYDI
Genç çiftin nikahını kıyan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, "Rabbim, yuva kuran genç kardeşlerimize iki cihanda saadeti nasip etsin inşallah. İlkay ve Elif kardeşimize ömür boyu sürecek mutluluklar dilerim" diyerek damada kalemini hediye etti. 

İTAAT ET, RAHAT ET
Evlilik cüzdanını ise nikah şahitliği yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, gelin ve damada birlikte verdi. Ayar, cüzdanı takdiminin ardından damada bir de tavsiyede bulundu. Ayar, "İlkay kardeşime büyüklerimizinde tavsiyesi olan bir öğütte bulunmak istiyorum. Eğer rahat etmek istiyorsan itaat et, rahat et diyorum" ifadelerini kullandı. 

Rüya gibi düğün 25

KATILIM YOĞUN OLDU
Cammekan Restaurant Şişecam Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen görkemli düğün törenine; iş, spor, siyaset, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte birçok seçkin davetli katıldı. Genç çifler, gecenin ilerleyen saatine kadar dostları, arkadaşları ve akrabaları ile eğlendiler.

Rüya gibi düğün 28

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ilker Çakır ve Macit Kardeş dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Rüya gibi düğün 32