Dilovası Başbakan’a hazırlanıyor

30 Ocak 2015, Cuma - 14:28

 

 

AK Parti Dilovası İlçe olağan yönetim kurulu toplantısı önceki gün gerçekleşti. İlçe Başkanı Osman Akbulut’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’da katıldı.

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısı önceki ilçe teşkilatında gerçekleşti. Toplantıda Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı 7 Şubat’ta yapılacak İl kongresi hazırlıkları, STK’ların davetleri, Üye çalışmaları ve kongre sonrası 2015 Genel seçimleri için startın alınması konuları konuşulurken, toplantının konuğu olan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar da göreve geldiği günden bu yana geçen 10 aylık süreci ve çalışmaları hakkında teşkilatı bilgilendirdi.

AKBULUT VE EKİBİ SAHAYA İNİYOR

Toplantıda konuşan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, “7 Şubat’ta Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ve bazı bakanlarımızın da katılım göstereceği, İl kongremize katılımın yüksek olması için çalışmalarımız başladı. İl Başkanlığımız tarafından hazırlanan davet fidanlarımızı dağıtımını gerçekleştirerek yarından itibaren ilçemizde bulunan STK’larımızı, Derneklerimizi, muhtarlarımızı ve kooperatiflerimizi ziyaret edecek ve büyük kongremize davet edeceğiz. Dilovası’nın AK Parti’ye ve Başbakanımıza olan desteğini göstermeliyiz.”dedi.

HEDEFTE YENİ ÜYE VAR

Akbulut ayrıca yapılan kongreler sonrası yeni yönetimle yeni heyecanla yola çıktıklarını belirterek, “Yaşanan heyecanın artık partiye kazanım sağlaması için çalışmalıyız. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarımız üye sayısının artırılması için yani baştan çalışmalarını hızlandıracak ve üye sayımızı ciddi oranda artıracağız.” dedi.

BAŞKAN TOLTAR, PROJELERİMİZ HAYAT BULACAK

Akbulut’un ardından toplantının konuğu olan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, bir konuşma yaparak 10 aylık geçen süre hakkında bilgiler verdi. Başkan Toltar yaptığı konuşmasında “4 Nisan’da görevimizi devraldık. Geçen süre içerisinde öncelikli olarak halkımızın sorun ve isteklerini dinledik. Bir yandan halkımızın sorunlarını dinlerken, diğer taraftan halkımıza seçim meydanlarında taahhüt ettiğimiz projelerimizin hayata geçmesi için de altyapısını yaptık. Görev süremiz boyunca halkımıza verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmek için çalışıyoruz. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Görevimiz sonunda halkımız Dilovası’nda ki değişim ve dönüşümü görmüş olacaktır. Tabi biz projelerimizi hayata geçirirken de tek başımıza bunları yapmayacağız. Teşkilatımızın desteği bizler için çok önemli onların her zaman bizlere destek olması gerekir. Bu konuda da güzel bir birlikteliğimiz var. İnşallah bu uyum içerisinde öncelikle projelerimiz hayata geçecektir.”dedi.

TEŞKİLATLARIMIN EMRİNDEYİM

2015 Genel seçimlerine de değinen Başkan Toltar, “AK Parti iktidarı ile ülkemiz 2023 vizonuna emin adımlarla ilerleyecek. Şimdi 2023 vizyonu için önümüzde ciddi bir sınav var. Öncelikli olarak 2015 genel seçimlerinde partimizin gereken desteği alması gerekir. En az 330 milletvekili çıkartabilmemiz için hep birlikte gücümüzü ortaya koyacak ve Yeni Türkiye’nin emin adımlar la yola devam etmesini için canla başla çalışacağız. Ben 2023 vizyonu için her zaman teşkilatımın ve partimin emrindeyim.”dedi.     

7 ŞUBAT SONRASI START ALACAĞIZ

Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Dilovası SKM Başkanı İhsan Şanlı’da 7 Şubat’ta yapılacak il kongresi sonrası 2015 genel seçimlerinin hazırlıklarına tüm hızıyla başlayacaklarını belirterek, “2015 seçimleri için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kongremiz sonrası bizde meydanlara çıkacağız. Ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle teşkilatlarımız gece demeden gündüz demeden çalışacağız. 2011 genel seçimlerinde Dilovamızdan %59 oy almıştık. Şimdi ise en az 5-10 puan artırmak istiyoruz.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki