Dilovası Belediyesi Ekim Meclisi Yapıldı.

Dilovası Belediyesi Ekim ayı olağan meclisi, önceki gün belediye hizmet binasında gerçekleştirildi. Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimlere değinen başkan Yaman, ‘’ Umarım yakın bir zamanda gerçekleşecek yerel seçimler, ilçemize, ilimize ve ülkemize güzellikler getirir. Seçimlerin kardeşlik iklimine uygun, barış ve kardeşliğimizi pekiştirmesini temenni ediyorum’’ dedi.
02 Ekim 2013, Çarşamba - 15:22

 

Dilovası Belediyesi Ekim ayı olağan meclisi, önceki gün belediye hizmet binasında gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Cemil Yaman’ın başkanlığında gerçekleştirilen ve 9 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında, kararlar oy birliği ile kabul edildi. Dilovası’nın dünden bugüne belediyecilik ve hizmetler alanında ilerlediğini kaydeden Başkan Yaman ‘’Hizmetlerimiz bizden sonrası için hoş bir sedadır. Bizler, hizmet anlayışımıza böyle bir anlam yükledik ve yarınımız için bizden memnun olmaları adına hoş bir seda bırakacak hizmetler gerçekleştirdik. Taahhütlerimizi gerçekleştirmeye gayret gösterdik. Yapılmasını vaat ettiğimiz hizmetlere artılarını ekleyerek daha fazlasını kattık. Alt yapısı felç olmuş bir ilçe iken, böyle bir durumun üstesinden geldik. Tabi ki bunları hep beraber yaptık. Dilovası, hizmet sürecimiz boyunca büyük aşama kaydetti ve model bir ilçe haline geldi’’ dedi.

ALT YAPISI FELÇ OLAN BİR İLÇEYDİK

Dilovası’ndan Gebze’ye sabah saatlerinde ulaşım araçlarının yoğun yolcu almasından dolayı sıkıntılar yaşandığını dile getiren CHP Meclis Üyesi Muhittin Avat’ın yönelttiği soruya yönelik Başkan Yaman ‘’Ulaşım konusu çok hassas bir noktadır. Bu konuda vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi  ve ulaşım sıkıntısının en aza indirilmesi için 5 yeni büyük ulaşım aracı hizmete girecek'' ifadelerinde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki