Dilovası Cumhurbaşkanına karşılamaya hazırlanıyor

Dilovası Cumhurbaşkanına karşılamaya hazırlanıyor
12 Mayıs 2016, Perşembe - 12:32

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut, ilçe yöneticileri,  muhtarlar STK ve diğer yöneticiler  ile Yeşil Vadi Piknik alanında sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 

Belediye Başkanı Ali Toltar, tüm katılımcıları ve ilçe halkını  13 Mayıs Cuma günü İzmit Perşembe Pazarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 151 dev yatırımın açılışının 7. Açılış Bayramına davet etti.

Belediye Başkanı Ali Toltar düzenlediği kahvaltılı toplantıda cuma günü yapılacak “7. Açılış Bayramı” hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı “7. Açılış Bayramı”da bulunmak için 13 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da belediye hizmet binası, Diliskelesi Mahallesi Muhtarlık Binası önlerinde ve Tavşancıl meydanında  otobüslerin hazır tutulacağını belirtti.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi vererek “Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ile  yaptığı çalışmaların yanı sıra bizde yerel yönetimler olarak ilçemizin daha iyi şartlara kavuşması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altyapımızı güçlendiriyor, üstyapımızı temiz bir şekilde oluşturuyoruz. Çevresel yatırımlarla ilçemizi yeşille buluşturarak, yeni dinlenme alanları oluşturduk, işte Yeşil Vadi Dinlenme ve Piknik alanı tamamlanarak hizmete girdi. Önümüzdeki günlerde  de Bayraktepe Piknik ve Dinlenme alanı hizmete girecek. İlçe genelinde birçok yeni parkı hizmete sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Cuma günü 151 dev yatırım için açılış programı yapılacak. Bizde ilçemizdeki yatırımları siz değerli hemşerilerimizle birlikte açacağız. Bugün buraya gelerek bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki