Dilovası DİMMER Halı Saha Turnuvası Sonuçlandı

15 Mayıs 2015, Cuma - 19:50

Dilovası İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (DİMMER-DER) tarafından geçtiğimiz ay başlatılan Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Tamamlandı. Finale kalan iki takımdan penaltılarla Oğuz Elektrik birinci Ağrılılar Derneği ikinci oldu.

DİMMER-DER tarafından geçtiğimiz ilk defa başlattıkları ve 24 takımın yer aldığı halı saha futbol turnuvasında Final karşılaşmasını İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin ve Belediye Başkanı Ali Toltar, DİMMER Başkanı Metin Karakurt,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay birlikte takip ederek şampiyonların ödüllerini birlikte verdiler.

Turnuvanın birinci  olan Oğuz Elektrik turnuva sonrası şampiyonluk kupasını Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin’den alırken, Dilovası Ağrılılar Derneği ikincilik kupasını Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’dan, turnuvanın üçüncüsü Kır Çiçeği’de üçüncülük kupasını Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’dan aldı.

Diovası Belediye Başkanı Ali Toltar, sosyal cemiyetlerin içinde bulundukları sportif faaliyetlerin hem centilmence hem de dostluk havasında geçtiğini belirterek şöyle dedi “Dilovası İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (DİMMER-DER) tarafından geçtiğimiz ay başlatılan Halı Saha Futbol Turnuvası tam bir dostluk ve kardeşlik havasında geçmiştir. DİMMER Başkanı Metin Karakurt’u ve tüm katılımcıları tebrik ediyorum. “Futbol karşılaşmalarının organizasyonun sadece futbolla ölçülemeyecek güzellikleri vardır. Bu türlü faaliyetler, birliğimizi, beraberliğimizi ve kaynaşmamızı sağlar. Bu yüzden bu organizasyonların önemini inkâr etmemek gerekir. Tüm kesimleri bir araya getirmek ve  getirerek turnuva düzenlemek oldukça zor iş. Bundan dolayı bu organizasyonu yapanları başarılarından dolayı kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Ali Toltar daha sonra DİMMER Başkanı Metin Karakurt’a proğramın hazırlanmasında gösterdiği gayretlerden ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki