DİLOVASI GÜZELLEŞİYOR

Başkan Toltar, Dilovası hizmetin en özeli ve güzeline layıktır.
29 Haziran 2015, Pazartesi - 15:07

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Yol Yapım ekipleri, belediye başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla ramazan ayında da hafta içi ve hafta sonu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası halkı hizmetin en özeli ve güzeline layıktır dedi.

 

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Yol Yapım ekipleri, ilçenin Bilal-i Habeşi Caddesi ve bağlantı yolları (Nihat Karataş Spor Kompleksi yolu ve civarı),  539 sokak, 720 sokak, Diliskelesi Mahallesindeki Körfez Geçiş Köprüsünün mahalleye olan bağlantı yollarının tamamı asfalt ve parke taşla döşendi. Toplam 2000 tona yakın asfalt malzeme ile yine 2000 m2 parke taş, 600 m bordür taşı döşenerek çevre güzel bir görünüme kavuştu.

Halka hizmeti her şeyin üstünde gördüklerini belirten Belediye Başkanı Ali Toltar, “Dilovası halkı hak ettiği hizmeti alması için ekiplerimiz sürekli olarak sahada çalışıyorlar. Hizmet üreten bir belediyecilik anlayışıyla halkımıza daha fazla hizmet etmek için hafta içi hafta sonu demeden sürekli çalışıyoruz. Dilovası halkı hizmetin en özeli ve güzeline layıktır sloganıyla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki