Dilovası halkına ücretsiz sağlık desteği devam ediyor

07 Mayıs 2015, Perşembe - 15:53

 

 

Dilovası Belediyesi ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Vakfı’nın iş birliği ile ilçe halkı ASM’de hiçbir ücret ödemeden hem tedavilerini hem de ameliyatlarını yaptırmaya devam ediyor. 

 

Dilovası Belediyesi ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliğiyle bu güne kadar 1795 ilçe sakini ücretsiz tedavi gördü. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile yapılan protokol ve iş birliğiyle çok sayıda ilçe sakini ayakta ve yataklı tedavilerini yaptırdılar. 1795 ilçe sakini tedavi olurken bunların 278 tanesi ameliyat olarak ciddi rahatsızlıklarından kurtuldular. Toplamında 2318 gün yatışın gerçekleştiği protokolde 24 bin civarında tetkik yapıldı.

Bölgenin en büyük ve kapsamlı sağlık kuruluşunun imkânlarını Dilovası halkına hem de ücretsiz bir şekilde ulaştırmaktan gurur duyduklarını belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar;  “Dilovası halkı Anadolu Sağlık Merkezi ile ilgili memnuniyetlerini sürekli dile getirmektedir. Anadolu Eğitim ve Sosyal Vakfı ile Dilovası Belediyesi ortak çalışmanın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçeye sağladığı katkının devam edeceğini de belirtti.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki