DİLOVASI MİLLİ TAKIMDA

Dilovası Uzakdoğu Dövüş Sanatlarında Türkiye’yi temsil edecek.
11 Haziran 2014, Çarşamba - 16:18

 

12 ülkenin içerisinde bulunduğu, Balkan Wushu  Federasyonunun düzenlemiş olduğu, Geleneksel Modern Taolu Sanda ve QINGDA Şampiyonası 12-15 Haziranda Sakarya da gerçekleşecek. Bu yarışmadan Dilovası Belediye kick box ve kungfu-wushu okulu öğrencilerinden, 56 kiloda, ülkemiz adına yarışacak olan Hazar Vural, Türkiye için ringlere çıkacak.

Kendisine çalışmaları boyunca destek olan Dilovası Belediye Antrenörü Hasan Yıldız, bu şampiyonada Milli Takım antrenörü olarak Hazar’a antrenörlük yapacak. Yıldız, yapılan çalışmaların profesyonel düzeyde gerçekleştiğini, tüm imkanların başarıya dayalı olarak kullanıldığını, ülke çapında başarılı sporcular yetiştirilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Milli Wushu Takımı’nı temsilen, sporda Dilovası’nın başarısını gösterecek bu çalışmaları gururla icra ettiklerini belirten Yıldız, “Belediye Başkanımız sayın Ali Toltar, bizlere bu konuda destek verdi, Dilovası’nın başarılarıyla övünmesi bize yetiyor” dedi.

EN İYİSİ OLACAĞIM

Hazar, 2013 yılında Türkiye 2.liği, 2011 yılında Türkiye 3.lüğü olarak yüksek başarı elde etmişti. 2014 yılında ülkesini temsil eden Hazar, “Yıldızlar kategorisinde başarı elde edeceğime inanıyorum, halkımı en iyi şekilde temsil edeceğim, en iyisi olacağım” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki