Dilovası sporu, başarısını aldığı derecelerle ödüllendirdi

Kocaeli genelinde 7 spor kulübünün katıldığı şampiyonada Dilovası Belediye Kick Boks Wushu spor okulu öğrencileri yüksek başarı elde etti.
23 Haziran 2014, Pazartesi - 17:29

Kocaeli İlinde düzenlenen Kulüpler arası Wushu Şampiyonası, İzmit Hasan Gemici kapalı spor salonunda, 7 kulübün katılımıyla gerçekleştirildi. 

Dilovası Belediye Kick Boks Wushu spor okuludan  toplamda  30 sporcu katıldı. Bu sporcuların elde ettikleri dereceler izleyenleri hayran bıraktı. Dilovası sporu 23 birincilik, 4 ikincilik ve 3 üçüncülük derecesi elde ederek yine büyük bir başarıya imza attı.

Milli Antrenör Hasan Yıldız, bundan sonra yapılacak olan çalışmaların gerek ülkemiz, gerekse Dilovası halkı için başarılar getireceğini ve bu kapsamda yapılacak olan çalışmaların Dilovası Belediye Spor Okulunu zirveye taşıyacağını iletti. Dilovası Belediye Kick Boks Wushu spor okulu öğrencileri, birlik ve kardeşlik anlayışı içerisinde yürüyeceklerini belirterek Dilovası’nın başarısını zirvede tutacaklarına söz verdiler.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, sporcuların zaferini kutladı. Dilovası’nın başarılı gençlerinin spor alanında elde ettiği derecelerin önemine değinen Başkan Toltar, bu başarıların sürekli olacağını umut ettiğini söyledi. 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki