Dilovasına Mutlu Döndüler

02 Aralık 2015, Çarşamba - 12:51

8. Dünya O-Sport Savunma Sporları Şampiyonası, Antalya'da yapıldı Bölgenin Başarılı Siyasetçisi ve İş Adamı Ali İhsan Adıgüzel Öncülüğünde Dilovası Sporcuları Yaptıkları Başarılı Dereceler İle Bölgenin Gururu Oldular.

 

DİLOVASININ GURURU OLDULAR

Antalya Muratpaşa Çağlayan Kapalı Spor Salonunda Düzenlenen 4 gün süren şampiyonada 17 ülkeden 500'ün üzerinde sporcu katıldı. Dünyanın en iyi dövüş sanatları yapan sporcuların katıldığı şampiyonada Kocaeli’yi ve Dilovası’nı kick Boks Antrenörü olarak Muammer Görü  ve  yarışmada, Dilovası'nı 8. Dünya O - Sport Şampiyonası'nda koç olarak Şenol Sarıçayır, Dilovası Belediye spor kulübü Kick boks Antrenörü ve sporcusu Gökmen Öztürk, de katıldı. Yapılan maçlar sonucunda Dilovası’ndan katılan sporcular büyük bir başarıya imza attılar ve Kocaeli ve  Türkiye’nin gururu oldular.

Ali İhsan Adıgüzel Gençlerin Yanında

Dünya O-Sport Federasyonu'nun yıllık faaliyet programında yer alan ve Türkiye O-Sport Federasyonu tarafından düzenlenen Yarışmada Dilovası sporcular ile birlikte Antalyada yer alan gençlerin ana sponsoru olarak yanlarında olan Dilovasının spor elçisi Ali İhsan Adıgüzel Dilovası sporcuları ile birlikte aynı heyecanı yaşadı alınan başarılı dereceler ile Dilovasına mutlu bir şekilde döndü.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki