Dilovası’nda bahar temizliği başladı

Dilovası’nda bahar temizliği başladı
14 Mart 2016, Pazartesi - 14:18

Dilovası Belediyesi'nin şehir genelinde yürütülen bahar temizliği seferberliği bütün hızıyla devam ediyor.

Dilovası Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Tavşancıl sahilinde bulunan park alanlarının temizliği ve dezenfekte çalışmalarının yanı sıra  şehrin ana arter ve mahalle aralarında sürdürdüğü yeşillendirme ve bitki ekimiyle ağaçlandırma  çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüyle ortaklaşa yapılan çalışmalarla şehir merkezindeki cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkayarak temizleyen ekipler, aynı çalışmayı park ve yürüyüş alanlarda da yapıyor. Temizlik çalışmalarını bunlarla sınırlandırmayan temizlik ekipleri, refüj ve yeşil alanlarda çöp toplama çalışmasına da ağırlık veriyor

Yürütülen temizlik çalışmalarında ayrıca mahalle aralarındaki kaldırım kenarlarında olumsuz görüntülere neden olan otlar da kazınarak temizleniyor. Cadde ve sokaklarımızın yanı sıra, okul ve cami bahçelerine de el atan temizlik işleri personeli, ortak kullanım alanlarını baştan aşağı temizliyor.

Bahar aylarının  gelmesiyle birlikte çalışmalarını iki kat daha artıran ekipleri, bir yandan yol ve kaldırımları yıkarken diğer yandan da park, bahçe, kaldırım, sokak, cadde ve boş alanları da elden geçiriyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki