Dilovası’nda Bahar Temizliği Seferberliği

Dilovası Belediyesi tarafından ‘Bahar Temizliği’ kapsamında tüm mahallelerde temizlik seferberliği için kampanya başlatıldı.
16 Mayıs 2016, Pazartesi - 15:50

Dilovası Belediyesi tarafından ‘Bahar Temizliği’ kapsamında tüm mahallelerde temizlik seferberliği için kampanya başlatıldı. Temizlik seferberliği kapsamında tüm mahalleler ayrı ayrı ele alındı.

Dilovası Belediyesi  Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Bahar Temizliği kampanyasında görüşlerini açıklayan Belediye Başkanı Ali Toltar “ Bir şehirde insanlara yönelik en önemli hizmet, o şehirde yaşayan insanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşam biçimlerini oluşturmaktır. Burada en temel ilke herkes için memnun edici bir yaşam ortamı oluşturmaktır. Bunun koşullardan biri de insanların sağlıklı temiz bir çevre içinde yaşamalarıdır. Bunun için çevre temizliğine büyük önem veriyoruz. Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri  tarafından tüm mahallelerimizde ‘Bahar Temizliğine’ kampanyasıyla ilçenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarında kapsamlı bir çalışma yürütülecektir.

Vatandaşları çevre temizliği konusunda bilinçlendirmek ve daha duyarlı hale getirmek amacıyla DAHA TEMİZ BİR DİLOVASI sloganıyla başlayan kampanya çerçevesinde; Temizlik İşleri Müdürlüğü temizlik ekipleri, mahallelerdeki her türlü temizlik çalışmaları ile birlikte belediyece giderilebilecek diğer eksiklik ve aksaklıklara da müdahale edecektir. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki