TÜGVA Kocaeli İl Başkanı Muhammet Hanefi Akbulut ve Dilovası TÜGVA Başkanı Halil Turgut’un katılımlarıyla bir araya gelen ortaokul danışman hocalarımız ile, geleceğimizin yegâne teminatı olan gençlerimiz için daha faydalı olabilmek adına neler yapabiliriz, neler yapmalıyız adı altında toplandı.

Dilovası’nda birçok dalda hizmet veren TÜGVA, ortaokul öğrencilerinden gelen istek ve talepler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Yapacağımız çalışmalar ile Gençleri şuurlandırmak noktasında birçok faaliyette bulunuyoruz. Çocukluktan gençliğe bir geçiş döneminde olan Ortaokul öğrencilerine maddi ve manevi her alanda destek vermeyi genel amaç olarak belirledik.

Göreve geldiğimiz günden itibaren de Dilovası'nda bir gençlik merkezi çalışması yürütmeyi planlıyoruz. Yani bu çalışmada gençlerimizi o çatı altında toplayarak, vakitlerini verimli ve sağlıklı geçirmelerini sağlayacağız. Dilovası'nda ki tüm gençlere dönük faaliyetlerimizi bu kapsamda daha geniş alanlara yayılarak yapacağız. Bu Dilovası’nın bütün gençliğine mal olacak bir merkez olacak.