Dilovası’nda Çöp Konteynerları Dezenfekte Ediliyor

Dilovası’nda Çöp Konteynerları Dezenfekte Ediliyor
18 Ağustos 2016, Perşembe - 13:23

Dilovası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince; ilçe genelinde bulunan çöp konteynırları belirli periyotlarla konteynır yıkama aracı ile yıkanarak dezenfekte ediliyor.

Dilovası Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü temizlik faaliyetlerine, konteynır yıkama aracı ile mahallelerde ki çöp konteynırlarını yıkayarak ve dezenfekte ediyor. Yapılan çalışmalarla pis kokuların yayılmasını ve sinek oluşumunu önlemeye çalışmakta; vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri amaçlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dilovası Belediyesi Başkanı Ali Toltar “Konteynır yıkama çalışmalarımızı belirli periyotlarla yapıyoruz. Şehrimizin bütün cadde ve sokaklarında bulunan konteynırlarını; konteynır yıkama aracı ile temizleyip dezenfekte ediyoruz. Böylece haşerelerden kaynaklanan salgın hastalıkların ve zararlı etkilerini de engellemeye çalışıyoruz. Bunun yanında Dilovası Belediyesi olarak, çöplerin zamanında toplanmasına, eskiyen ve yıpranan konteynırların yenileriyle değiştirilmesine de özen gösteriyoruz ” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki